ביתית
קטגוריה: מיגון ואבטחה

האם אנחנו באמת זקוקים לכספת ביתית

כאשר מדברים על כספת ביתית אפשר לומר שזהו עניין שצבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום אנשים פרטיים רבים רוכשים כספות עבור אחסון רכוש יקר ערך בביתם הפרטי. ישנם המון סוגים של תכולות שיכול להיות שיזדקקו להגנה. ישנם אנשים שיש ברשותם נשק פרטי. נשק פרטי חייב להיות מאוחסן בתוך מקום בטוח כך שמי שאינו מורשה לגעת בכלי הנשק לא יוכל להגיע אל הנשק ולהשתמש בו לרעה.

אם פרגולה אז ללכת עד הסוף

כשקונים מוצר, ישנה התלבטות תמידית בין היחס שבין כמות לאיכות. איכות היא חשובה מאוד ואנשים יעדיפו אותה לרוב על פני כמות ולכל אלמנט בחיים יש מגוון רחב של איכויות. כשבונים תוספת ביתית לחצר, כמו ביתן, מרפסת או פרגולה, לכל אחד מהם יש כמה סוגים, יקרים ואיכותיים יותר, וכאלו שהם יותר זולים, אך פחות איכותיים. הבחירה צריכה להיעשות לאחר מחשבה ויש מקרים שבהם כדאי מאוד להשקיע כדי לקבל את המקסימום.

משפחות רבות רוכשות בתים פרטיים אך כמעט לא משתמשות במרפסת או בחצר מפאת מזג האוויר הלא נעים ששורר בישראל במשך מרבית ימות השנה. עם פרגולה נוחה ואיכותית, ניתן להאריך את השהייה בחוץ, ליהנות זמן ארוך יותר ולהצדיק את החצר היפה שבחוץ. התקנת פרגולות בחצרות הפכה בשנים האחרונות לכמעט חובה לכל בעלי בתים פרטיים. פרגולות איכותיות ומעוצבות מוסיפות אלמנט של יופי לחצר, מעבר לאלמנט השימושי.

הטוב ביותר

בבניית פרגולה הרבה מאוד אופציות, אך קשה להתווכח כי פרגולה אלומיניום היא הבחירה הנכונה. אלומיניום הוא חומר קשיח, אך גמיש, הוא לא מושך אליו הרבה חום או קור, הוא עמיד למזג אוויר והוא קל יחסית. השימוש בו פשוט ואפשר גם לשחק עם העיצוב שלו בצורה מאוד חופשית. מבין כל האופציות, פרגולה אלומיניום היא האיכותית והדינמית ביותר ולכן היא אופציה מועדפת והנפוצה ביותר בשוק.

יש לא מעט פתרונות הצללה בשוק, אך פרגולות אלומיניום הן האופציה המועדפת הן על ידי לקוחות והן על ידי אנשי המקצוע הוותיקים. ההסבר הוא לרוב העמידות שכן יש פרגולות גם מברזל, עץ ומגוון רחב של חומרים אחרים, אך פרגולת אלומיניום היא זו שסביר שתעמוד שם אחרי שנים רבות, בחום ובקור, כשסימני הזמן לא נראים עליה.

לוותר על האפשרויות הארעיות

אפשר למצוא פתרונות הצללה אחרים כמו צילונים וכל מיני מחסים, אך זה נראה ארעי ולא טוב, וגם עלול לקרוס במזג אוויר קשה. חלק מהאנשים מתקינים פרגולה ידנית, ואז צריכים לעבוד עם מנואלה כדי לפתוח אותה, דבר שהוא מאוד לא נוח ומונע מאנשים לצאת ולשבת בחוץ. אם מתקינים פרגולות אלומיניום חשמליות נהנים מחומר האיכותי ואפס עבודה פיזית כאשר רוצים לפתוח את הפרגולה ולשבת בחוץ.