ביתית
קטגוריה: מיגון ואבטחה

האם אנחנו באמת זקוקים לכספת ביתית

כאשר מדברים על כספת ביתית אפשר לומר שזהו עניין שצבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום אנשים פרטיים רבים רוכשים כספות עבור אחסון רכוש יקר ערך בביתם הפרטי. ישנם המון סוגים של תכולות שיכול להיות שיזדקקו להגנה. ישנם אנשים שיש ברשותם נשק פרטי. נשק פרטי חייב להיות מאוחסן בתוך מקום בטוח כך שמי שאינו מורשה לגעת בכלי הנשק לא יוכל להגיע אל הנשק ולהשתמש בו לרעה.

אלוקובונד - פופולרי בקהילת האדריכלים

מגדל גבוהה שפיצי

חומר האלוקובונד השפיע רבות על עולם הארכיטקטורה. מטרת החומר הנפלא הזה שהומצא לפני כ - 40 שנה הוא לייצר תדמית עילאית ואלגנטית לכל מבנה המשתמש בו ללא יוצא דופן. אלוקובונד הוא אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר במבנים מפורסמים וחשובים בעולם הארכיטקטורה. האלוקובונד מציע לאדריכלים ומעצבים אפשרויות חדשניות ואינסופיות לשימוש בפרויקטים השונים שלהם ומאפשר להם להיות יצירתיים ברמות הגבוהות והמתוחכמות ביותר.

בניגוד לחומרי בניה אחרים, עם האלוקובונד ניתן לייצר מרכיבים שונים בקלות ולהתאים אותם ממש באתר הבניה עצמו. האלוקובונד מטרתו לחפות קירות של סוגי מבנים שונים בין אם ישרים, עגולים או שבנויים בכל צורה אחרת. האלוקובונד עשוי מאלומיניום מה שמקנה לו יתרונות רבים על חומרי חיפוי שונים. בשורות הבאות אספר לכם על מאפייני האלוקובונד.

יתרונות האלוקובונד

 1. רמת עיבוד ויציבות גבוהה -
  חומר האלוקובונד הוא חומר שניתן לעבד בקלות ולכן מתאפשר להשתמש ולהציב אותו על גבי מבנים בעלי צורות שונות. בנוסף, החומר הינו יציב ביותר ושומר על איכותו.
 2. צבעים -
  האלוקובונד יכול להגיע במבחר עצום של צבעים המתאימים לכל פרויקט ופרויקט.
 3. עמיד - האלוקובונד עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר. הוא אינו מחליד או מושפע מחומרים ממסים אחרים, האלוקובונד יודע לשמור על צורתו האיכותית למשך שנים רבות.
 4. עיצוב וייצור פשוט -
  כיוון שניתן לייצר ולשחק עם החומר בקלות, ניתן לעצב ממנו חיפויים בגדלים וצורות שונות המתאימות לכל פרויקט ופרויקט.
 5. -קל משקל -
  האלוקובונד אינו שוקל הרבה ולכן ניתן ליצר ממנו פנלים גדולים על מנת לכסות כמה שיותר מן הבניין או הפרויקט המשתמש בו לחיפוי.
 6. התקנה קלה -
  האלוקובונד הוא חומר כל כך ורסטילי שההתקנה שלו היא פשוטה ביותר. החומר יודע להסתגל בקלות מה שמקל על העבודה באתר הבניה.

חיפוי נקי ואלגנטי

כבר שנים רבות שהאלוקובונד תופס את המקום הראשון בתור האלומיניום מספר אחת המועדף על רוב האדריכלים והמעצבים. האלוקובונד תוכנן ויוצר כחומר קשיח עם יכולות גמישות גבוהות ביותר על מנת שיוכל לאפשר למבנים אדריכליים להשתמש בו ליישומים שונים בעולם הארכיטקטורה. חומר האלוקובונד עמיד בפני מים, הוא יודע לעמוד ברמות זעזוע שונות ואינו יכול להישבר. כל המאפיינים הללו גורמים לו להיות הפופולרי ביותר מבין כל סוגי האלומיניום ולהשתמש בו לצורך חיפוי של המבנים מהמפורסמים ברחבי העולם. לסיכום, חומר האלוקובונד תפקידו לתת גימור מושלם, אסתטי ונקי לכל מבנה המשתמש בו לצורכי חיפוי. לאלוקובונד שימושים נוספים בתעשיית השילוט. כיוון שהחומר עמיד ביותר בפני מזג האוויר, הוא משמש כבולם זעזועים נהדר ואינו נשבר, תעשיות השילוט עושות בו שימוש ליצירת שלטי הכוונה מסוגים שונים. שלטים אלו יכולים לעמוד בניסיונות השחתה ולהישאר איתנים במשך שנים רבות. לוחות האלוקובונד הם לוחות אלומיניום מהרמה הגבוהה ביותר ובעוד לעתים ניתן לחשוב שהמראה של האלומיניום הוא דיי פשוט, המראה של האלוקובונד מוכיח אחרת. אם הנכם מחפשים אלומיניום שיעשה עבודה יפה ואיכותית, לוחות האלוקובונד הם ללא ספק הלוחות המתאימים ביותר.