סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

מהן חשבוניות פיקטיביות ומהי עמדת החוק

הפקה של חשבוניות פיקטיביות היא עבירת מס פלילית, עבירה בגינה אתם עלולים למצוא עצמכם מתמודדים עם קנס כספי משמעותי ביותר ואף עונשי מאסר. בעלי עסקים וחברות מפיקים חשבוניות פיקטיביות מתוך מטרה לשלם לרשות המסים סכום נמוך יותר מזה הנדרש מהם על פי חוק. רשויות המס מגלות אפס סבלנות כלפי עברייני מס, הן מנהלות חקירות פתע, בודקות היטב את הדוחות, שולחות אל בית העסק חוקרים ומענישות בחומרה את אלו הנתפסים.  

כל בעל עסק בישראל לא אוהב לשלם לרשויות המסים בכל חודש נתח נאה מכספי הרווחים. עובדים שכירים אינם מכירים את התסכול של בעלי העסקים העצמאיים בכל פעם בה עליהם לשלם מס. נציין כי אין כל פסול בניסיון לצמצם את תשלומי המס כל עוד עושים זאת בצורה חוקית. אם אתם סבורים כי הנכם משלמים סכומי מס גבוהים יתר על המידה זה הזמן לייצור קשר עם יועץ מס מוסמך ולבחון את הדברים ואת הדרכים החוקיות בהן תוכלו לצמצם את תשלומי המס.

דרך נפוצה אך לא חוקית

הכול יודעים וגם רשויות המס יודעות כי בעלי עסקים רבים נוהגים להנפיק חשבוניות פיקטיביות בכדי להגדיל את ההכנסות של העסק ולצמצם את ההוצאות. מדובר בדרך נפוצה מאוד להתחמק מתשלומי מס, חשוב להבהיר כי עצם היותה דרך נפוצה אינה הופכת את הנפקת החשבוניות הפיקטיביות חוקית.

סוגים של חשבוניות פיקטיביות

הסוג הקלאסי. זוהי חשבונית אשר אינה משקפת כל עסקה שהתבצעה בין שני הצדדים, חשבונית שלא עומד מאחוריה דבר, כל המטרה לשמה היא הונפקה היא הגדלת הוצאות מתוך מטרה לשלם פחות מס.

חשבוניות מנופחות. אלוהן חשבוניות המשקפות עסקות שאכן מתבצעות בין שני הצדדים אך הסכומים בחשבונית אינם נכונים. הסכומים בחשבוניות הפיקטיבית גבוהים יותר מאלו אשר משקפים את העסקה שהתבצעה.

חשבונית פיקטיבית זרה. זוהי חשבונית המשקפת עסקה שהתקיימה אך היא מונפקת על ידי גורם שאינו הגורם המבצע את העבודה. מבצע העבודה אינו עומד מאחורי החשבוניות אלא גורם זר המבקש להתערב בעסקה אך ורק בכדי לנכות את הסכום ממס.  

רשויות המס רואות בכל שלושת סוגי החשבוניות הנ"ל חשבוניות פיקטיביות לא חוקיות, חשבוניות אותן אסור להנפיק או להגיש. בחוק מחייב את בעלי העסקים בהנפקת חשבונית קבלה מדויקת בתום כל עסקה.