סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

צריכים כספת טובה?

כספות כבדות

כספת לצרכים שונים כמו לבית הפרטי או למשרד, יכולה להיות הוצאה לא קטנה אך חשובה מאוד, במיוחד אם יש ברשותכם רכוש בעל ערך כלכלי או רגשי יקר. ישנם המון פריטים וחפצים שניתן לאחסן בתוך כספות אך טרם הבחירה עלינו לוודא שזו אכן הכספת הטובה והנכונה ביותר עבורנו. כספות נעות בטווח מחירים רחב ויכולות להגיע גם לאלפי שקלים לכן, אם החלטתם לרכוש כספת חדשה, מומלץ מאוד לשקול היכן תרכשו אותה.

ישנם סוגים רבים של כספות והיצרנים הטובים ביותר ימליצו לכם לרכוש כספת שתעוגן לקיר ולרצפת הבטון, זוהי דרך מצוינת להבטיח התקנה טובה וחזקה. לפני בחירת הכספת עלינו להבין ולרכוש מידע חשוב לגבי הסוגים השונים המוצעים למכירה בענף הכספות. נחשוב גם על התכולה שלנו, ממה היא מורכבת, מהו הגודל שלה והיכן יהיה המקום הטוב ביותר להתקינה. את כל הפרמטרים הללו תוכלו לבדוק כאשר תפנו לבעל מקצוע המתמחה בענף. כדאי לדעת שישנן כספות שיכולות להעניק יותר מרק הגנה מפני פריצה, ישנן כספות שיכולות להגן על הרכוש גם מפני נזקים בלתי צפויים כמו למשל שרפה או הצפה.

כספות מסוגים שונים

כספות מיוצרות בלא מעט סוגים שונים ועל מנת לרכוש את המתאימה, זו שתעניק את ההגנה האיכותית ביותר לכל תכולה ותכולה, עלינו להכיר לפחות חלק מהמגוון שקיים. הנה כמה סוגים הנמכרים על ידי חברות שונות:

  • כספות כבדות: משקל הכספת ללא ספק תופס תפקיד חשוב מאוד. פעמים רבות, משקל הכספת נקבע על ידי התכולה עליה הכספת אמורה להגן. כספות כבדות יכולות להגיע למשקל של שלושה טון, הכל בהתאם לתכולה הפנימית. חשוב לזכור שמשקל הכספת אינו מצביע בשום אופן על יכולות המיגון האחרות שלה ולכן צריך לקחת מאפיינים נוספים בחשבון.
  • כספות בתקן: כספות שקיבלו תקן הן כאלה שעברו מבדקים ומבחנים מדויקים המציינים את יכולות המיגון הספציפיות שלהן. כספות יכולות להיות עם תקן עמידות בפני ניסיונות פריצה שונים למשל ניסיון על ידי קידוח, ניסיון פריצה על ידי חומר נפץ ועוד.
  • כספות חסינות אש: כספות בעלות תקן חסינות בפני אש אמורות להגן על התכולה הפנימית של הכספת בשעה שפורצת שרפה. כספות חסינות אש משתנות בהתאם לתכולה עליה הן אמורות להגן. כיוון שלכל חומר טמפרטורת בערה שונה, ישנם סוגים המתאימים להגנת ניירת וכאלה המתאימים להגנה על סוגים שונים של מדיה מגנטית.

בחירה נכונה

ההמלצה אולי הטובה ביותר לבחירת הכספת היא לא להקל ראש בתהליך הבחירה ולבצע אותו בצורה מוקפדת. אין לכם מושג בכספות? אל תבחרו לבד! פנו לחברה מקצועית המציעה סוגים שונים של כספות להגנת חפצים שונים. אנשי המקצוע הם היחידים שיוכלו לייעץ לכם בבחירת הכספת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. כספת טובה לא רק תגן על התכולה שלכם מפני ניסיונות פריצה שונים, כספת טובה תחזיק מעמד ותסייע לכם במשך שנים רבות.