מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

זרוע לתליית המסך-יתרונות!

זרוע לטלוויזיה

זרוע לתליית מסכי הטלוויזיה שלנו היא לא בדיוק המצאה חדשה. כבר שנים רבות אנחנו רגילים לראות טלוויזיות תלויות על מסכים גם בבתים פרטיים וגם במוסדות ציבוריים ועסקיים כאשר המסכים התלויים מציגים מידע רלוונטי לחולפים ולשבים. מה שכן חדש והולך ומתפתח בקצב מסחרר הם סוגי הזרועות השונות המוצעות למכירה בעידן של היום. זרועות לטלוויזיה הפכו משם כללי של מוצר לשם הכולל בתוכו המון סוגים המאפשרים יתרונות דומים ומשתנים.

זוהי יכולה להיות גם שאלה של תקציב וגם שאלה של נוחות, תלוי מה כל אדם או בעל עסק מחפש עבורו. לא יצא לכם לראות את הסוגים השונים של זרועות למסכי הטלוויזיה של היום, בשורות הבאות אפרט על סוגי זרועות שונות כך שאם תכננתם לשנות את מיקום המסך, לרענן את אחד החדרים בבית או לרכוש מתקן תלייה חדש, יהיה לכם מידע בסיסי לגבי זרוע לטלוויזיה מסוגים שונים ואולי תרכשו זרוע שלא ידעתם שכלל קיימת בענף. זרועות למסכי הטלוויזיה מהוות תפקיד חשוב וגדול הרבה יותר מבעבר.

אופציות שונות לרכישה

ובכן, הטכנולוגיה של היום מאפשרת יתרונות שבעבר כלל לא היו עולים על דעתנו. בין הפתרונות לתליית מסכי הטלוויזיה השונים, נמצא זרוע לטלוויזיה מהסוג הפשוט וגם כזו שתהפוך את כל מה שחשבנו שידענו על תליית מסכי טלוויזיה. הנה כמה דוגמאות:

  • זרוע חשמלית: זרועות חשמליות לתליית מסכי הטלוויזיה השטוחים של ימינו היא אולי אחד הפתרונות הפופולריים ביותר. זרוע חשמלית מאפשרת בלחיצת כפתור על השלט רחוק, לשנות את זוויות הצפייה השונות עד למציאת הזווית הנוחה ביותר עבורנו. בעבר לא היה ניתן לשלוט בזוויות שונות ממקום מושבינו כיוון שרוב הזרועות היו מופעלות באופן ידני.
  • זרועות תקרתיות: כיום ניתן לתלות את מסכי הטלוויזיה שלנו על זרועות המותקנות מן התקרה. גם עם המתקן הנ"ל נוכל לשלוט בזוויות הצפייה השונות אך היתרון הנוסף היא ההגנה המקסימלית על מסך הטלוויזיה מפני כל מיני נזקים ומפגעים בלתי צפויים העלולים להרוס אותו.
  • מעלית תקרה: מעליות תקרה או בשמם המסחרי הנוסף, מעליות ספר, הן חידוש שנחשב לשיא הטכנולוגיה ואף מצטרף אל הטכנולוגיה של הבית החכם התופסת מקום גדול יותר אצלנו בבית בשנים האחרונות. מעלית תקרה, כשמה כן היא, מותקנת בתקרה. היא סוג של זרוע הנושאת את המסך בכל עת ואינה מהווה חלק אינטגרלי מן החלל עצמו. מעלית כזו גם תאפשר שליטה בזוויות שונות, גם הגנה מקסימלית למסך וגם תיצור דינמיקה עיצובית בחלל כאשר המסך עצמו אינו חלק ממנו בכל עת.

מה מתאים לכם?

אלה היו רק כמה דוגמאות קטנות ממה שמציע היום ענף האודיו-וידאו. לא בטוחים איזו זרוע תהיה הטובה והיעילה ביותר עבורכם ומעניין אתכם להכיר אופציות נוספות? הפתרון האולטימטיבי הוא לפנות אל חברה ותיקה בענף, להתייעץ על בעל המקצוע ורק אז לבצע את הבחירה הנכונה. התכוננו לחוויה חדשה שלא הכרתם.