סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

תיקון שקע טעינה, לא כל אחד יכול

לא מעט מכשירים חשמליים אלקטרונים פועלים על סוללות. הסוללות נטענות על ידי מטען חשמלי, בעבר היחסית לא רחוק היה נדרש להוציא את הסוללות אל מטען חיצוני אולם כיום הסוללות אינם פריקות בכלל והטעינה שלהן נעשית ישירות על ידי חיבור מטען לשקע הטעינה. לא אחת נדרש תיקון שקע טעינה בעקבות שבר או הרס של המחבר. התיקון חייב להתבצע על ידי מעבדת אלקטרוניקה שיש לה ידע וניסיון בביצוע תיקון שקע טעינה אחרת אדם לא מימן יכול לגרום להרס. מבין המכשירים הנפוצים בהם נגרם שבר בשקע טעינה אנו נמצא את הטלפונים הסלולרים בראש הרשימה ואחריהם בתור את המחשבים הניידים. הסיבות שיוצרות שקע טעינה שבור רבות ומגוונות אך התוצאה היא אחידה לכולם, אי אפשר להטעין את המכשיר או לחילופין שבר בשקע טעינה גורם לקצר על הלוח. כפי שציינו אם יש לכם בעיה בשקע טעינה ויש לכם צורך בביצוע תיקון שקע טעינה מומלץ שתגיעו למעבדת שירות שמתמחה בביצוע תיקונים אלו.

ככה תשמרו על שקע הטעינה

כפי שציינו עקב האכילס של מכשירים אלקטרוניים רבים שיש להם סוללה נטענת הוא שקע הטעינה, לחלקם יהיה חיבור עמיד יותר ולאחרים חיבור שביר יותר.  על מנת להימנע משבר כדי שלא תצטרכו תיקון שקע טעינה ריכזנו מספר המלצות שכדאי שתאמצו אותם לעצמכם אם אתם רוצים לשמור על שקע הטעינה שלכם ועל הסוללה הנטענת שלכם:

תיקון שקע טעינה בטלפון סלולרי

יש להטעין טלפונים עם הכבל המיועד, מומלץ להשתמש בכבל מקורי, הסיבה שהכבל המקורי יהיה בעובי ובאורך הנכונים עבור המכשיר שלכם. 

מומלץ לא להשתמש בסלולרי בזמן ההטענה, הסיבה לכך היא שהמגע מתחמם בזמן הטעינה והשימוש בטלפון מזיז את החיבור שעלול ליצור נתק או קצר, במקרה כזה חייבים תיקון שקע טעינה על מנת לא לגרום לנזק חמור.

תופעה נוספת בסלולרי היא שמנסים לחבר את כבל הטעינה הפוך וזה גורם לשבר והרס השקע.

תיקון שקע טעינה במחשב נייד

בהשוואה למכשירי טלפון לרוב מחשב נייד נמצא על שולחן וכאשר מטעינים אותו הוא בדרך כלל נשאר על השולחן אולם יחד עם זאת שקע הטעינה עלול להינזק עקב בלאי, שבר או אפילו נפילת המחשב על הרצפה. 

גם כאן בדומה למכשירים סלולרים מומלץ לא להשתמש במחשב כאשר הוא נמצא בטעינה, יתרה מכך מומלץ לפרוק את הסוללה עת תום לפני טעינה נוספת.

בכל מקרה בו אתם מבחינים שיש לכם קושי בהטענת הסוללה ייתכן שתצטרכו תיקון שקע טעינה במעבדה. 

מי יתקן את השקע שלכם?

במידה וכבר יש לכם בעיית טעינה אתם ללא ספק תרגישו בה, לעיתים לא תוכלו לטעון את הסוללה, לעיתים תרגישו בהתחממות או שהמכשיר פשוט לא ידלק לכם יותר. בכל מקרה של בעיית טעינה יש צורך בתיקון שקע טעינה, התיקון יכול להסתכם בהלחמה של רגל ברכיב השקע או החלפת השקע כולו ובמקרים שונים אף החלפת לוח האם במידה ונגרם נזק בעקבות קצר.