סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

כך תצבעו את הרכב לבד

צבע לרכב

ישנם המון חפצים פרטיים שחשובים לנו ולכאשר הם מתיישנים אנחנו או מחליפים אותם או מתקנים אותם אצל בעל מקצוע. שני המקרים מצריכים עלות לא בהכרח קטנה. ישנם המון אובייקטים שניתן לתקן או לחדש בעצמו וכך לחסוך בעלויות מיותרות. הדרישה היחידה היא שנעקוב אחר כמה וכמה צעדים בקפידה ונבין כיצד יש לבצע את המשימה לפני שנתחיל.

במקרה של הרכב, גם אם נדמה לכם שזוהי משימה ממש מסובכת ומתאימה אך ורק לאנשי מקצוע, הרשו לי לתקן אתכם. גם את הרכב שלכם תוכלו לצבוע מחדש ולהעניק לו מראה יפיפה בלי להוציא המון כסף. בשורות הבאות אפרט על השלבים השונים בצביעת כלי רכב. ישנם המון גורמים שעלולים להזיק לצבע הרכב. מכוניות רוב הזמן נמצאות תחת תנאי מזג האוויר השונים והצבע עלול לדהות עקב קרני השמש החמות. צבע הרכב גם יכול להיפגע מלשלשת ציפורים שהיא חומר חומצי שקשה להסיר וגם כמובן כתוצאה מתאונות שעלולות להזיק לפח הרכב. חלק מהסיבות הללו יצריכו את צביעת הרכב מחדש.

שלבים חשובים בצביעת הרכב

אז קודם כל לפני שבכלל מתחילים לחשוב על צביעת הרכב, עלינו לרכוש צבע לרכב המתאים בדיוק לרכב שלנו. ישנם המון סוגים של ספריי צבע ואם נשתמש בספריי שאינו מתאים, לא נצליח להשיג את התוצאה שנרצה. הנה השלבים:

  • השלב הראשון הוא שהרכב שלנו יהיה תקין. אם פח הרכב שלנו נפגע, עלינו לתקן אותו כך שיהיה ישר וראוי לצביעה. לא צובעים רכב שאינו תקין. אפשר לרכוש חומר הנקרא שפכטל לרכב ולמלא את החלק שהתעקם עד לקווים המקבילים המקוריים של הרכב.
  • ניקיון: לאחר שהרכב תקין בצורה מושלמת עלינו לנקות אותו. על הרכב יישאר לכלוך מעבודת הפחחות או אולי הוא מלוכלך מאבק או כל דבר אחר. לפני שמתחילים לצבוע, על הרכב להיות נקי לחלוטין.
  • סימון: אם אתם לא צובעים את כל הרכב ורק מעוניינים לצבוע חלקים מסוימים ממנו, עליכם לסמן את החלקים הללו באמצעות סרטי הדבקה לצביעת מכוניות. כמובן שאם אתם צובעים את הכל אין צורך בסימון אלא רק לכסות את הגלגלים על מנת שלא יתלכלכו.
  • צביעה: פתחו את ספריי הצבע והחזיקו אותו בזווית של 45 מעלות ובמרחק של לפחות 25 ס"מ מפח הרכב. התחילו להזיז את היד ימינה ושמאלה כאשר היד שלכם נעה באופן המחקה את פרי הבננה. צביעה באופן הזה מבטיחה כמה שפחות פספוס על גבי משטחו של הרכב.
  • ייבוש: המתינו לייבוש מלא ולאחר מכן בצעו בקרה וודאו שאכן צבעתם הכל. אם פספסתם חלק, חזרו על אותו תהליך בשנית וחכו שוב לייבוש. בשלב הזה הרכב מוכן.

רכישת צבע איכותי

צבע לרכב לא רוכשים בכל מקום. אם ברצונכם לקבל תוצאה טובה ואיכותית שגם תבטיח שהצבע יחזיק זמן רב, כדאי מאוד לרכוש את הצבע מחברה המתמחה בצבעים לרכב. אנשי מקצוע יכוונו אתכם לבחירת הצבע המתאים והטוב ביותר.