מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

בחירת קופות ממוחשבות לעסק

קופות ממוחשבות הפכו להיות דבר בסיסי בכל בית עסק, בין אם זו מכולת שכונתית או סופר מרקט רחב מימדים. אפילו עסק כמו מספרה או מוסך צריכים כיום קופות ממוחשבות. היתרון בקופות ממוחשבות הוא ראשית כל חיסכון בעלויות וזמן, אין צורך בהעסקת אדם נוסף לניהול החשבונות, מספיקה לחיצת כפתור ודוחות מלאי, מכירה וכדומה מונפקים ברגע. על ידי קופות ממוחשבות ניתן לכבל בזמן אמת ובכל זמן תמונת מצב על העסק מבחינת מלאים, הכנסות, הוצאות וכדומה.

קופות ממוחשבות ותוכנות מחשב

מכיוון שקופות ממוחשבות כשמן כן הן ממוחשבות כלומר מבוססות מחשב הרי שניתן לממשק אותם עם מגוון תוכנות אחרות כגון תוכנות תמונה או עיבוד תמלילים, כך שבעת שאתם מוציאים הצעת מחיר תוכלו להדפיס אותה בקלות. מעבר ליכולות הבסיסיות של קופות ממוחשבות ישנם דברים נוספים שמקלים על הפעולות הבסיסיות היום יומיות שלנו, ביניהם מסך מגע, במקום להקליד במחשב אנו לוחצים על המסך ובוחרים אתת הפריטים הרלוונטיים, בחירת הפריטים מתבצעת בקלות רבה. היתרון הוא עצום, לא צריך לחפש מק"ט או מספר סידורי מספיק להתבונן ולראות את תמונת המוצר ולדעת שזה המוצר המדובר. כאמור קופות ממוחשבות הן מבוססות מחשב ועל כן ניתן לחבר איליהם אביזרים נלווים רבים מעבר לצג מגע, ניתן לחבר קורא אופטי על מנת לקרא בעזרתו את הברקודים, ניתן לחבק משקל אלקטרוני ואפילו פד חתימה דיגיטאלי שחוסך לנו עטים וניירת. כל אלו ועוד דברים רבים נוספים מטרתם בסופו של יום להקל על תהליך המכירה, המוטו הוא למכור מהר ובלי תקלות, לא מעקבים לקוח.

בחירת קופות ממוחשבות לעסק

לרוב כל הקופות ממוחשבות הן בעלות אותו בסיס למעט פיצ'רים כאלו ואחרים שמבדילים אותם מחברות אחרות, מה שחשוב בבחירת קופה לעסק הוא לא הקופה עצמה ובטח לא התוכנה, החשוב ביותר הוא השירות והמיומנות שתקבלו. אין טעם ברכישת מוצר שאין עליו שירות או שהשירות גרוע ולא מספק, מומלץ לקבל המלצות ולבחון את רמת הידע והמקצועיות טרם רכישת קופות ממוחשבות. ככל שתקפידו לבחור חברה עם שירות טוב יותר כך תבטיחו לכם שימוש שוטף ונטול בעיות בקופות הממוחשבות שלכם.