קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

תיקון דלתות זכוכית

תיקון והחלפת אביזרים בדלתות מקלחון זכוכית

האמבטיות של פעם הולכות ומתמעטות לאיטן מביתנו, למרות חיבתי הגדולה לפינוק האדיר הזה ואותם מחליפים המקלחונים בקצב מסחרר.

החיסכון הגדול במים והחיסכון במקום כנראה עושים את שלהם. המקלחונים תופסים פחות מקום בביתנו וכבר איננו רואים את המחזות של העבר בהם הקרפיונים שוחים באמבטיה בימי שישי.

נקיונם של המקלחונים

קל יותר ותחזוקתם לרב קלה יותר. אך כמו לכל מוצר, גם למקלחונים יש נקודות חולשה משלהם.

יציאת הדלת מכיוון -

עקב השימוש בפתיחת וסגירת הדלתות והתלייה של מגבות ושאר דברים רטובים וכבדים עליהם, כמו מתקני סבונים למיניהם, משתחררים לעיתים הברגים אשר לוחצים את צירי הדלתות אל הדלת עצמה והדלתות זזות מעט. ואז הן עלולות להתחיל להיגרר אל הרצפה, לשחוק את הגומיות הדואגות למים להישאר במקלחון ולא לצאת החוצה או שעלולה להיווצר תזוזה של הדלת ממקומה וליצור מרווח בין דלת הזכוכית לקירות או אחת לאחת.

הבעיה העיקרית בגרירת הדלת על הרצפה היא האפשרות כי הדלת תסדק ותתפוצץ ומקרה זה הוא מסוכן עד מאוד, במיוחד בעת השימוש במקלחון.

בכדי לפתור את הבעיה יש לשחרר את דלת הזכוכית מציריה ולכוון אותה מחדש, עד לנקודה מדוייקת בה היא צריכה להיות ממוקמת, הן מבחינת גובהה והן מבחינת מיקומה האופקי.

היחלשות המגנט בדלת זכוכית

בעיה נוספת העלולה לקרות היא היחלשותו של המגנט המחבר בין שתי הדלתות בסוגים של מקלחונים אלה וליצור מרווח המאפשר למים לצאת החוצה. המגנט תפקידו להצמיד את הדלתות אחת לשניה  ולמנוע יציאה של מים מנקודת חולשה זו ועם הזמן הוא נחלש וכבר אינו תופס את הדלתות כמו פעם.

את המגנט ניתן להחליף ואז לאפשר לדלתות להיסגר שוב אחת לשניה.

 פתרון בעיות בדלת זכוכית

בעיות אלה ניתנות לפתרון מהיר באמצעות בעל מקצוע המתמחה בתיקון מקלחונים, מה שיאפשר לדיירי הבית להמשיך ולהנות מהמקלחון לעוד זמן רב.

אין להזניח בעיות אלה כיוון שבל נשכח כי מדובר בדלתות זכוכית הנמצאות במיקומים בהם אנחנו לעולם נלך יחפים.