קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

שיווק ישיר ביד הלקוח

בזמן שבעלי עסקים קטנים ובינוניים מוציאים הון עתק על פרסום חוצות ומקומונים, ישנם אלו שמבינים את כוחם של מוצרי קידום המכירות. מוצרי דפוס ובהם שקיות קרטון מסייעים בעיצוב תדמית המותג ואף הופכים את הלקוח לשגריר שלו בעולם

בזמן שהתאגידים הגדולים יכולים להרשות לעצמם קמפיינים ענקיים באמצעי התקשורת האלקטרוניים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים נדרשים לחשיבה יצירתית יותר כדי להגיע לקהל המטרה שלהם. בשל כך, פתרונות הנוגעים לפרסום בזירות מקומיות כמו פרסום חוצות ומקומונים - נחשבים לפתרון המיידי עבורם. יחד עם זאת, העלויות הן גבוהות מאוד ולא כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו את הלוקסוס שבעולם הפרסום.

מסיבה זו, מוצרי קידום מכירות עשויים להיחשב כפתרון יעיל וטוב יותר עבור עסקים אלו. המשווקים נרתעים מכך, בשל התדמית הזולה שיש לדבר, אולם הם לא מבינים את גודל הטעות שבידיהם. כיום, בכוחם של מוצרים אלו לסייע בבניית מותג וזהותו, כל זאת על ידי חברות המתמחות בכך. כך למשל, שקיות קרטון הנושאות את הלוגו וצבעי המותג, יכולות לשוות לעסק תדמית יוקרתית. רוב חנויות הקוסמטיקה, התכשיטים והאופנה המבקשות לשוות לעצמן תדמית יוקרתית עושות בהן שימוש ומשיגות את המטרה.

פרסומת מהלכת

מלבד ענייני התדמית, לקוח הנושא את שקיות קרטון עם סמל של העסק, מהווה למעשה שגריר שלו ברחבי העולם. הוא מסתובב איתה בחוצות, ולרוב גם עושה בה שימוש לאחר מכן לצרכיו האישיים. כך הופך הלקוח גם לפרסומת מהלך לעסק - מבלי להוציא שקל אחד נוסף על פרסום.

חברות מנוסות ידעו להתאים את השקיות הללו לבעל העסק ולצרכי המיתוג שלו. כך למשל, אותן חברות שמנסות להצטייר כיוקרתיות, ידרשו לעשות שימוש בחומרים מבריקים ולעתים גם בידיות בד. במקרים אלו תידרש גם עבודת עיצוב וחשיבה עמוקה יותר. לעומתן, בעלי עסקים שיבקשו לשוות לעצם תדמית סביבתית או טבעית יותר יוכלו להסתפק במראה הראשוני יותר - שקיות חומות כעליהן מוטבע הלוגו בלבד. כמו כן, צורת השקית ניתנת לשינוי בהתאם לאופי המוצרים: חברות המוכרות פירות וירקות יוכלו לעשות שימוש בשקיות עמוקות יותר, בעוד שחנויות תכשיטים יסתפקו בשקיות קטנות ועדינות.