סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

הפרספקס הוא עולם ומלואו

נשאלת השאלה, מדוע מעצבים, אדריכלית ותעשיות רבות ושונות אוהבות לעשות שימושים רבים דווקא מחומר פרספקס. מה יש דווקא בחומר הספציפי הזה שגורם לכולם להתאהב בו ולרצות להפיק ממנו מוצרים, שלטים, אביזרי מיגון, חיפויי קירות ובעצם מה לא. חומר פרספקס ידוע ביכולותיו היוצאות דופן והשונות מחומרים אחרים. הפרספקס הוא חומר שכל כך נוח לעבד כך שכל תעשייה ותעשייה יכולה לייצר ממנו בדיוק את מה שהיא צריכה.

אך מה הופך את חומר הפרספקס לכזה חומר שימושי? ובכן, בשורות הבאות אפרט על תכונותיו הרבות של חומר פרספקס, התכונות שמקנות לו את היכולת להחליף צבעים וטקסטורות ממש כמו זיקית. פרספקס יודע להתאים את עצמו לכל מקום בהתאם לצרכים המיוחדים של אותה תעשייה המעוניינת לעשות בו שימוש.

פרספקס בעל תכונות ייחודיות משלו

ראשית, פרספקס הינו חומר גמיש וניתן לייצר ממנו כמעט כל צורה אפשרית. כלומר, מעצב פנים יוכל לייצר מפרספקס שולחן בעוד שבעל חנות בגדים יוכל לייצר ממנו מדפים. לחומר פרספקס מראה כמעט זהה לזה של הזכוכית ולכן גם נקרא בשם זכוכית אקרילית. ההבדל בין פרספקס לזכוכית הרגילה הוא משמעותי ביותר ותורם רבות לתעשיות שמעוניינות לייצר מראה של זכוכית עבור פרויקטים מסוימים. הפרספקס שוקל כמחצית ממשקל הזכוכית והוא אינו שביר כך שגם מייצר את אותו מראה והוא גם הרבה יותר בטיחותי מחומר הזכוכית שיכולה להישבר הרבה יותר בקלות ולפצוע אנשים. בנוסף, לייצר לוחות פרספקס הרבה יותר זול מאשר לייצר לוחות זכוכית כך שהחומר בעצם תורם להוזלת העלויות של כל פרויקט. לוחות הפרספקס יכולים להעביר אור כמעט במאת האחוזים ועמידים בצורה בלתי רגילה בפני קרינת ה - UV של השמש. תעשיות הבניה נהנות לייצר מפרספקס חיפויים חיצוניים שונים מפני שאינו שוקל הרבה ומסוגל להחזיק מעמד שנים רבות בכל תנאי מזג האוויר השונים. חומר הפרספקס הוא חומר מאושר מזון, כלומר, ניתן לאחסן בתוך מוצרים העשויים מפרספקס את כל סוגי המזון. הפרספקס שומר על טריות המזון ואינו מכיל כימיקלים או חומרים מסוכנים אחרים היכולים לפגוע באוכל וכתוצאה מכך לפגוע בבני האדם. החומר אינו זקוק לתחזוקה שוטפת ואם יש צורך בניקיון של המוצר, בעזרת מים וסבון ניתן לנקות את הפרספקס והוא יראה כמו חדש.

סוגי לוחות פרספקס שונים

יתרון אחד נוסף שיש ללוחות פרספקס המופלא הוא שמגיע במגוון עצום של צבעים וטקסטורות. ישנם לוחות שקופים לחלוטין, לוחות אטומים לחלוטין, לוחות בצבעים זוהרים ולוחות בטקסטורה של מראה. הפרספקס מגיע גם בעוביים שונים וכך ניתן להתאים אותו בדיוק עבור יישומים ספציפיים. כאשר יעשו שימוש בלוחות פרספקס למטרת חיפוי, הלוחות שישתמשו בהם יהיו עבים יותר על מנת להעניק רמה טובה של בידוד ואקוסטיקה. כאשר תעשיית הסופרמרקטים תייצר שלטים עבור המוצרים, יעשה שימוש בלוחות שקופים ודקים שיאפשרו לתלות אותם בקלות, להחליף בהם מידע ולאפשר את קריאת שמו של המוצר בבירור.