סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

ממה עשוי קרטון ואיזה גדלים של קרטונים קיימים

ממה עשוי אחד המרכיבים החשובים ביותר בחברה המודרנית - הקרטון

אם תנסו לחשוב, לשנייה אחת, על כמות הקרטון בה אתם פוגשים על בסיס יום יומי וקבוע, תבינו שמדובר בכמות גדולה הרבה יותר ממה שאתם עלולים לנחש במחשבה ראשונה. ואכן, הקרטון הוא אחד מחומרי הגלם החשובים ביותר בעולם המודרני, ובישראל לא כל שכן. אנחנו משתמשים בקרטון בעיקר עבור אריזה והובלה של חומרים שונים בעולם המודרני, בין אם בתחום המזון והחקלאות ובין אם בעולם התעשייה, משום שמדובר בחומר יציב ואיכותי למדי שלא נקרא בקלות מחד, ומאידך משקלו הסגולי הוא נמוך למדי והוא לא מוסיף משקל למה שאנחנו מובילים בתוכו. כעת נבין מה זה בדיוק קרטון. הקרטון הוא למעשה חומר מבוסס נייר, שעשוי לרוב משכבה פנימית, שכבה חיצונית ושכבה מרכזית שמתאפיינת בגליות, כך שנוצרת הפרדה מסוימת ונוצר חלל בתוך הקרטון עצמו. כמובן שישנם גם קרטונים ללא חלל (שהוא זה שנותן לקרטון תכונות של בידוד ויציבות), ויש גם קרטונים משולבים פלסטיק לשיפור היציבות. בכל מקרה, מדובר בחומר חזק, מבודד, זול ובעל משקל נמוך – וכעת נבין בדיוק אילו גדלים של אריזות קרטון קיימים ולאיזה מטרות נשתמש בהם.

אילו גדלים של אריזות קרטון קיימות כיום ולאיזה מטרות הם משמשים?

  • קרטונים בגדלים שונים  אריזות קרטון סטנדרטיות מגיעות, בגדול, בשלושה גדלים סטנדרטיים – קטן, בינוני וגדול. הקרטונים הקטנים מגיעים לרוב במידות של 25X31X45 ס"מ, והם האריזות הפופולאריות ביותר בהקשר של מעבר דירה ומשרד בצורה איכותית. הסיבה להתאמתם לתהליך זה היא שאנחנו שואפים להעמיס כמה שיותר בכל קרטון, אך כאשר אנחנו מעמיסים חפצים כמו ספרים, בגדים או חפצים קטנים יחסית אחרים – כשנעמיס על אריזות בינוניות או גדולות העומס יהיה גדול מדי להרמה. אריזה בינונית של קרטון מתאפיינת במידות של 26X36X56 ס"מ, וגם הם משמשים לעתים קרובות מאוד בתהליכי מעבר דירה או משרד, וכן עבור מוצרים שונים בתחום מוצרי המזון, מוצרי החשמל לבית ומוצרים אחרים שעבורם מספיק קרטון בינוני. אריזות קרטון גדולות הן כבר אריזות שממדיהן הממוצעים הם 40X40X60, ומדובר באריזות קרטון בעלות נפח גדול במיוחד המשמשות אותנו בעיקר לייעול תהליכי מעבר בכל הנוגע לחפצים גדולים במיוחד, גם אם לא כבדים מדי. חפצים כמו מצעים וכלי מיטה, לדוגמה, שתופסים הרבה מקום ואין להם משקל גדול מדי – מתאימים בהחלט לאריזה בתוך קרטון גדול.
  • קרטונים מותאמים אישית – כאשר אנחנו מעוניינים ליצור פתרון עיטוף ואריזה של מוצרים שונים או של מרכיבים שונים בבית או בעסק שלנו בצורה שתתאים באופן ספציפי לחפץ או המוצר, הפתרון האיכותי ביותר הוא קרטונים מותאמים אישית, או עיטוף קרטון גלי שמגיע בצורה גלילית. באופן זה ניתן ליצור את העיטוף והאריזה האיכותיים ביותר עבור כל מרכיב בו תחפצו בכך – ולסיום התהליך כל שצריך הוא לחתוך את הכמות הרצויה מהגליל ולעטוף ולאטום את הקרטון הגלי והאיכותי שמגן בצורה הטובה ביותר על החפצים שלכם.

אריזות קרטון הן הכרחיות למעשה עבור כל אחד ואחד מאתנו – ודאו שיש לכם את האריזות המתאימות

כל אחד מאתנו נזקק בשלב כזה או אחר של חייו לכמות גדולה של אריזות קרטון. בין אם אתם זקוקים לפתרונות אריזה באופן קבוע, ובין אם הדבר נחוץ לכם רק לתהליך של מעבר דירה או משרד – ודאו שיש לכם את האריזות הנכונות והמתאימות עבור הצרכים שלכם, שיהפכו את מעבר הדירה שלכם כולו לתהליך קל הרבה יותר – עם אריזה נוחה ואיכותית.