מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

יתרונות וחסרונות של מתקן לסבון נוזלי

כאשר אנו עוברים לבית חדש, בין אם מדובר על בית שהשכרנו או רכשנו, ישנם המון דברים שעלינו לרכוש. בדרך כלל מדובר על מוצרים ביתיים, שאנו משתמשים בהם על בסיס יומיומי, כגון - מטאטא, כלים, מתקן לסבון נוזלי, חומרי ניקיון ועוד. זה בדיוק השלב שבו אנו מבינים שמרוב שאנו רגילים להשתמש במוצרים אלה על בסיס קבוע וזה מסוג המוצרים ש"תמיד נמצאים בבית", איננו יודעים כיצד לבחור כאלה. במאמר זה נסביר כיצד לבחור מתקן לסבון נוזלי ומה היתרונות והחסרונות של מוצר זה.

מתקן לסבון נוזלי, יתרונות וחסרונות

יכול להיות שלחלקכם זה נשמע קצת מוזר, הרי מה כבר היתרונות והחסרונות שיכולים להיות למתקן סבון? תתפלאו - הרבה. חלק מהאנשים מעדיפים להשתמש בסבון יבש ובשבילו תצטרכו לרכוש מתקן אחר לגמרי. בכל מה שקשור למתקן לסבון נוזלי, הוא מגיע בכמה סוגים:

- מתקן עמיד. בדרך כלל מגיע בצורת בקבוק ואין לא קיימת אפשרות לחברו לקיר, אלא רק להעמידו על הכיור או האמבט. חסרון של מוצר זה בכך יכול ליפול בקלות, מה שגורם לו להיות פחות מתאים לעסקים או בתים עם ילדים קטנים. מצד שני, בקבוקים אלה עמידים בדרך כלל ואינם נשברים בקלות.

- מתקן נתלה. ברוב המספרות והעסקים שתכנסו אליהם, תראו לרוב מתקן נתלה, אחד שמחובר לקיר. מדובר על מתקן מאוד פופולרי בשל העמידות שלו. מתקן כזה לא יעלם לכם בפתאומיות ולא ייפול על הרצפה בגלל שימוש לא זהיר של אחד הילדים. חסרון של מתקנים אלה, הוא בכך בהנם קצת יותר יקרים מכל השאר. 

מתקן לסבון נוזלי, שדרוגים

כמו בכל מוצר, גם כאן ישנם שדרוגים ותוספים, לדוגמה, ניתן לרכוש מתקן עם 2 מכלים או יותר עבור הסבון. ישנם אנשים שתולים מתקן זה בדוש או האמבטיה ושופכים במכל אחד שמפו ובמכל השני קונדישנר או סבון רחצה. הדבר גורם לחדר האמבטיה להיראות אסתטי יותר ומאפשר להיפתר מקופסאות ובקבוקים מיותרים.

מעבר להוספה של מכלים, אנשים רבים אוהבים לרכוש מתקן לסבון נוזלי שעוצב במיוחד עבורם. ישנן חברות שעוסקות בעיצוב של מתקני סבון וניתן לרכוש מוצרים אלה בעיצובים מאוד מעניינים וכאלו העשויים מחומרים מיוחדים, לדוגמה, מתקני סבון נוזלי מעץ, זכוכית, קרמיקה ועוד.