מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

לעצב את הבית במגוון דרכים

לשפץ את הבית או לעצב אותו מחדש זה עניין לא פשוט, אשר אנשים רבים מנסים לעשות בעצמם ולעתים לא מצליחים כל כך להגשים את הפנטזיות שלהם ולהביא למעשים את מה שהם ראו בדמיונם, בהיעדר של עין מקצועית או סתם בגלל שאין להם שום חוש לעיצוב. 
אם בכל זאת החלטתם לעצב את הבית מחדש, כדאי שתעזרו באנשי מקצוע שמבינים מה הם עושים וגם אם החלטתם לקחת את כל הפרויקט בידיים - כדאי שתדעו מה אתם עושים ותתמקדו במספר אלמנטים בבית שלכם וגם בחדרים שמחוצה לו (מרפסות וגינות), אותם ננסה למנות במאמר הבא ואם הצלחנו לפרגן לכם בכמה רעיונות להמשך - אז גם אתם וגם אנחנו הרווחנו.

רהיטים

כל הנושא של עיצוב רהיטים הוא מאוד מורכב כיוון שמדובר למעשה בפריטים שלרוב כבר נמצאים אצלנו בבית ואנחנו רוצים לשנות אותם לחלוטין. עיצוב רהיטים יכול להסתכם בצביעה בלבד של הרהיטים שלכם וגם בשינוי מוחלט שלהם - הכל תלוי כמובן ברצון וביכולת לעשות זאת.

חדרים

אם אתם רוצים לעצב את החדרים שבביתכם בצורה שונה, ניתן כמובן לצבוע את הקירות בצבעים שונים או אפילו לשים עליהם טפטים עם ציורים שיתנו תחושה טובה בחדר. בנוסף, יש כאלה שבוחרים שטיחים מסוימים שיתאימו לצבעים ולרהיטים - זאת בשביל תחושת החמימות, אלא שבקיץ כדאי להוציא אותם מהחדר כיוון שהחום והשטיחים לא הולכים ביחד כל כך.

מרפסות וגינות

אולי החלק הכי קשה בעיצוב הבית זה עניין המרפסת או הגינה. בדרך כלל נצטרך להביא צמחיה מסוימת שתפאר את הגינה שלנו, זאת בנוסף לרהיטים שיתאימו בדיוק לצבעים ולהלך הרוח שהגינה או המרפסת משדרות.