מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

לארגן חתונה בקלות

החלטתם להתחתן והחששות מתחילות? כך תארגנו את האירוע שלכם ברוגע

זוגות אשר מגיעים אל השלב שבו הם בוחרים למסד את הקשר שלהם, לרוב מגיעים לסיטואציה כשהם כבר בטוחים בבן הזוג שמולם שיהיה להם לשותף טוב לאורך השנים הבאות - אך המחשבה הזו לא מנחמת כאשר חושבים על הארגון של האירוע הגדול ביותר בחיינו.
 
לרוב, יש נטייה לשכוח מה קורה סביבנו כשאנחנו נכנסים ל'לופ' הזה של הארגונים ושוכחים שכל הסיפור הזה בכלל אמור להיות כיף אחד גדול, תקופה נהדרת שאותה ניתן להעביר בלי לחץ ועם הרבה רגש - פשוט ליהנות מתקופה שככל הנראה לא תחזור עוד לעולם, תקופת ארגון החתונה.
 
אז בשביל שתוכלו לארגן את החתונה שלכם ברוגע ובלי להיכנס לדרמות מיוחדות, כדאי שתתחילו בראש ובראשונה בכתיבת רשימת ארגון חתונה אשר תכלול בתוכה את כל הפגישות שאתם צריכים לעשות, בנוסף לכלל ההוצאות, רשימת מוזמנים בעתיד וכמובן, לאחר הערב הגדול שלכם, גם את המתנות שככל הנראה בהמשך החיים תצטרכו גם להחזיר ויותר.
 
רשימת ארגון חתונה הכרחית בעיקר בשל העובדה שבסיטואציה שבה מארגנים אירוע שכזה שוכחים הרבה דברים ואף אחד לא רוצה להיזכר במשהו קריטי רגע לפני שהוא מגיע לחופה וצריך לסגור דברים בתוך מספר ימים. בקשו מבני המשפחה שלכם עזרה ברשימות המוזמנים שלהם, העבירו אותם לקובץ אקסל מסודר כאשר בלשונית מסוימת שימו את כל הספקים שאתם הולכים לעבוד איתם (צלם, ספר, דיג'יי ועוד) ולידם את הסכומים שאתם מוכנים להשקיע (אם תחרגו, כתבו גם את זה) וכך תוכלו לצאת מסודרים מאוד למסע האהבה שלכם שלבטח יראה הרבה יותר טוב אם הוא יהיה מסודר ומאורגן - מה שכמובן ימנע הרבה לחצים וריבים במהלכו.