סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחליט אם לרכוש את הרכב, לבקש מבעליו לתקן אותו או אפילו להוריד את המחיר כנגד אותם ליקויים. על אותו משקל נערך בדק בית לדירה / נכס. למעשה סדרת מבחנים מקיפה (הרבה יותר מרכב 😊) סדרת המבחנים כוללת מגוון גדול של קטגוריות ביניהם בדיקת חשמל, אינסטלציה, נגרות, אלומיניום ועוד.

היתרון בביצוע בדק בית

כאמור בדק בית לנכס לפני קנייה הוא חשוב והסבירות לכן הן שנכס חדש או ישן עלול להכיל ליקויים, ליקויי בניה או ליקויי בלאי שישפיעו על ערך הנכס, איכות המגורים בו ועוד. דוגמה לליקויי בניה שאנו רואים ולא אחת אפילו לא יודעים שזה ליקוי או בוחרים להתעלם זה עמוד בפינת החדש, הקבלן רצה "להגדיל" את שטח החדר ( למעשה חסך בבלוקים) והקיר שבנה צר יותר ואינו בעובי העמוד, כך נוצרת פינה בעייתית לריהוט כי למעשה אין פינה. תקלות כגון אלו ישפיעו ויגרמו לנו לרכוש ארון בייצור מיוחד כי ארון סטנדרטי או שולחן לא יתאימו למיקום עם עמוד בפינה. אולם אלו ליקויים מינוריים. יש בעיות חמורות יותר כגון ריצוף עם שיפועים הפוכים, עבודות נגרות למטבח / דלתות עם בעיות, פגמים באלומיניום, פגמים במערכת החשמל והאינסטלציה. ליקויים אלו ללא ספק ימנעו מאיתנו אורך חיים איכותי בבית שלנו ועדיף שנדע עליהם לפני הרכישה. יש מקרים בהם אנו רוכשים בית חדש מקבלן "על הנייר" כלומר אנו לא רואים את המוגמר וצריכים לחכות לסיום הבניה. לרוב ביצוע בדק בית יחשוף את הליקויים ותמיד יהיו כאלו, לכן ההמלצה היא לקבל את מפתחות הנכס רק לאחר ביצוע בדק בית מקיף ומקצועי. ריכזנו עבורכם מספר עצות והמלצות על מנת שתוכלו ליהנות מרכישת נכס ראוי ושתוכלו ליהנות ממנו.

 

המלצות לבדיקת בדק בית מוצלחת

  • יש המון חברות לביצוע בדק בית, תקפידו לבחור בחברה שיש לה ניסיון, וותק והמלצות לאורך זמן. בקשו המלצות מלקוחות עבר ומלקוחות הווה על מנת שהבחירה שלכם תהיה נכונה.
  • ודאו כי הבודק הוא מהנדס שיש לו ניסיון בביצוע הבדיקות, לא מספיק הוותק של החברה עצמה.
  • השוו מחירים, לא היקר טוב ולא הזול גרוע, יש חברות טובות מאוד לביצוע בדק בית והמחיר שלהם הגיוני ולא מרקיע שחקים.
  • בדקו האם לבודק יש ניסיון עם נכסים דומים לשלכם. ניסיון יקל עליו לאתר תקלות וליקויים דומים גם בנכס שלכם.
  • בקשו עותק של הזמנת העבודה כך תוכלו להשוות בין הבדיקה בפועל לבין מה שהזמנתם.
  • התכוננו לבדיקה והכינו את כל המסמכים והניירת הדרושים מבעוד מועד.
  • בקשו חוות דעת והסברים על הליקויים שהתקלו על מנת שתוכלו להיות בעניינים.
  • שמרו על דוח הבדיקה למועד מאוחר יותר, יתכן שתצטרכו אותו לצורך תביעת הקבלן על הליקויים שהתגלו.