מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

איך לשלב נירוסטה בבית שלכם

אין זה פלא שרבים מבקשים לשלב נירוסטה בעיצוב הבית הפרטי שלהם, היתרונות הרבים שלה ברורים לכולם כפלדת אל-חלד עמידה במיוחד, נחה לשימוש, קלה לתחזק, בעלת מראה מבריק ואלגנטי וכן, לאור היכולות העיצוביות הגלומות בה והאפשרות הקלה יחסית לשלב בינה ובין חומרי גלם אחרים.

הכלל המנחה בעזרתו תצלחו את המשימה: פיזור שקול של פרטי הנירוסטה ברחבי הבית!

הנה מספר טיפים ורעיונות לפריטים שניתן לשלב בחללי הבית השונים:

  1. מכיוון שהצבע של הנירוסטה ניטראלי, ניתן לשלבו עם כל צבע, אי לכך אי לכך נוכל להוסיף פרטי נירוסטה בכל סוג חלל בתנאי שמשלבים בינה לבין גוון צבע אחר אחד בלבד בכל חלל. שילוב שקול ומדוד בין מוצרי נירוסטה לבין רהטים בצבע אחר ומסוים ישדרגו תמיד את המראה של החלל וישוו לו מראה יוקרתי ונוצץ.

  2. שילוב פרטי נירוסטה בחדרי האמבטיה והשירותים- נירוסטה היא חומר גלם המותאם במיוחד למקום כה לח כחדר האמבטיה והשירותים לאור עמידותה בפני קורוזיה (חלודה), נוכל לשלב מספר פרטי נירוסטה שייתנו לחדר בדיוק את הטאצ' היוקרתי שאנחנו רוצים: מוט נירוסטה מעוצב כמתלה מגבות, מקלחון נירוסטה, ברזי נירוסטה מעוצבים, מעמדי נירוסטה לתכשירי השיער והסבון וניתן גם להוסיף חיפויי קיר יפים ונוצצים מנירוסטה לקיר האמבטיה או המקלחון ובהתאמה לחדר השירותים.

  3. שילוב פרטי נירוסטה במטבח- כיום מוצעים מבחר פריטי נירוסטה מעוצבים לשילוב במטבחים הפרטיים שלא כמו בעבר. נמליץ על שילוב של משטח עבודה מנירוסטה, כיור מנירוסטה וחיפוי מנירוסטה או שילוב של כיור נירוסטה וארונות נירוסטה שהם פרקטיים ויפים (כפי שהודגש בתחילת המאמר נבחר כמה פריטי נירוסטה בשילוב עם חומרי גלם אחרים כגון עץ, זכוכית ושיש). אפשרות נוספת, שילוב בין משטח עבודה, כיור וידיות לארונות מנירוסטה לבין לוחות חיפוי לקירות מזכוכית או חיפוי קיר משיש- השילוב בין הנירוסטה לבין השיש או לבין הזכוכית יביא למראה מטבח מרשים. ניתן לשלב שולחן מנירוסטה או אי משיש או אבן או עץ עם גימור עליון מנירוסטה עם משטח עבודה מנירוסטה.

  4. שילוב פרטי נירוסטה בחדרי המדרגות- בחדר המדרגות הביתי ניתן לשלב ביין מעקה נירוסטה וחיפוי נירוסטה לבין מדרגות אבן או שיש או עץ- חדר המדרגות יראה נפלא וגם יהא בטיחותי הרבה יותר מהחלופות המוצעות. כיום קיים מבחר ענק של גימורים למעקה נירוסטה וכן מגוון אפשרויות של שילוב בין מעקה נירוסטה לבין חומרים אחרים שהמומלץ  הוא שילוב עם זכוכית.

לסיכום

כיום השוק מציע לנו מבחר ענק של אפשרויות ופריטי נירוסטה מעוצבים שניתנים לשילוב בכל חדרי וחלל הבית, החכמה היא לעשות שילובים מושכלים, לא להעמיס ולשמור על קו עיצוב נקי ואחיד בכל הבית. ניתנו דוגמאות כיצד ניתן לשלב פרטי נירוסטה במטבח, חדרי האמבטיה, חדרי שירותים וחדרי המדרגות, אך כמובן ניתן לשלב גם בחדרי המגורים, במרפסות והגינה לפי ראות עיניכם וטעמכם האישי.