מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

עיצוב פנים מנצח לעסקים קטנים

עיצוב עסקים הוא הרבה יותר מעוד משרד נוח ומעוצב, עיצוב העסק הוא חלק בלתי נפרד מתדמיתו, זה הזמן לבחון את המסרים הוויזואליים אותם מעביר בית העסק ולקבל החלטות בהתאם. ההמלצה שלנו לכל עסק קטן או גדול היא עיצוב פנים מקצועי, את עיצוב המשרד לא תחליפו בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים, נצלו את ההזדמנות ליהנות מעבודה מקצועית שתסייע לכם לעשות שימוש נכון במרחב, במשאבים הטבעיים ולפתח הרגלי עבודה נכונים.

עיצוב פנים לעסקים הוא פרמטר חשוב מאוד לפיתוח הרגלי עבודה נכונים ולעתים גם לשימור עובדים. מחקרים מגלים כי סביבת העבודה משפיעה משמעותית על תפוקת העבודה ועל יצירת שיתופי פעולה ויחסי חברות בין העובדים. החלטות פשוטות כמו מיקום עמדות העבודה, ריהוט חדר האוכל או גודל שולחנות העבודה  ישפיע על אופי העבודה.

למה כדאי לשכור מעצב מקצועי?

בעלי עסקים קטנים מתקשים למצוא רגע אחד פנוי, בכל רגע נתון הם מתמודדים עם מטלות רבות, הזמן קצר והמלאכה מרובה מאוד. נושאים כמו עיצוב פנים נדחקים בראש סדר העדיפויות והתוצאה היא משרד מבולגן ומוזנח. עיצוב פנים מקצועי יסייע להם למצוא את הדרך לשמור על משרד מסודר ומאורגן, במהלך העיצוב נקפיד לבחור ריהוט משרדי איכותי ועמיד בו תוכלו לעשות שימוש למשך מספר שנים. אם גם אתם אנכם מצליחים לראות בעין אובייקטיבית את עיצוב המשרד זה הזמן לפנות לאיש מקצוע, ממש כמו שלא תתמודדו בעצמכם עם סתימות בצנרת כך גם לא תעצבו בעצמכם את המשרד.

עיצוב פנים בתקציב מצומצם

רוב העסקים הקטנים אינם נהנים ממחזור כספים גבוה המאפשר להם להזמין עבודות עיצוב פנים עם ריהוט יוקרה למשרד בעלויות גבוהות מאוד. הבשורה הטובה היא שאפשר להרכיב תכנית עיצוב פנים מדהימה למשרד של עסק קטן גם ללא תקציבי עתק. מעצב הפנים יצליח להרכיב בעבורכם תכנית המשלבת את כל הדרוש לכם בכדי להצליח בעסק וליהנות מסביבת עבודה נעימה, נוחה ופורייה.

איזה עיצוב פנים כדאי לבחור?

ההמלצה שלנו לרוב בעלי העסקים היא עיצוב קלאסי המעביר תחושות של אסתטיקה, מקצועיות, רצינות, תחושה של אמינות. אם הלקוח או הספק נכנסים אל בית העסק ומקבלים תחושה שזהו המקום בו ירצו לעשות עסקים, אם הם מקבלים את התחושה שאפשר לסמוך עליכם יש לכם עיצוב מנצח.