מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

טיפים לבחירת וילונות במודיעין

מזג האוויר במודיעין מחייב אותנו בהתקנת וילונות על החלונות, עם וילונות עיצוב החדר משתפר משמעותית, בתים הופכים הרבה יותר חמימים עם וילונות מעוצבים. אנחנו משווקים וילונות במודיעין מזה שנים רבות, בין בתי מודיעין רבים עושים שימוש קבוע בווילונות שלנו תוך החלפה בין וילונות בהתאם לעונות השנה. אנו ממליצים על דגמים מתאימים לעונת הקיץ, דגמים לעונת החורף, וילונות למשרדים, וילונות לחדרי ילדים, וילון למטבח וגם, וילונות בהם תוכלו לעשות שימוש בכל חודשי השנה.

וילונות לחורף הקר במודיעין

עם וילונות ניתן לחמם את הבית בעונת החורף הקרה, אם הבית שלכם קר, וילונות יוצרים שכבה של בידוד המאפשרת שמירה על חום הבית ומניעת כניסה של קור אל הבית. אם עדיין לא התקנתם וילונות על החלונות בבית לקראת החורף זה הזמן לעשות זאת. שימו לב, וילונות במודיעין לעונת החורף כדאי לבחור תוך שימוש בבדים עבים ואטומים, בד עבה יצליח לחמם בעבורכם את הבית טוב יותר.

וילונות לקיץ עם מעט רוח קרירה

לקראת בוא האביב נחליף את הווילונות העבים של החורף עם וילונות קלילים יותר, וילונות של אביב. הכנת הבית לקראת הקיץ תלווה בהחלפת וילונות החורף עם וילונות שקופים יותר, וילונות עשויים בדים קלילים של קיץ, בדים מתנפנפים שמאפשרים כניסה של אור אל הבית. החנות שלנו כבר מציעה מבחר גדול של וילונות לחג הפסח, וילונות קיץ קלילים וגם וילונות לסתיו.

שימו לב, טרם אחסון וילונות לאחר שימוש עליכם להקפיד לכבס את הווילונות, לא כדאי לאחסן וילון מלוכלך.

וילון גלילה למשרד

משרדים וגם משרדים ביתיים זקוקים גם כן להצללה, ההמלצה שלנו היא וילונות גלילה למשרדים, אלו הם וילונות שמשתלבים בעיצוב המשרד ומספקים פרטיות וגם הצללה.

איפה אפשר לרכוש וילונות במודיעין?

אם אתם מחפשים וילונות במודיעין הגעתם למקום הנכון, וילונות הם המקצוע שלנו ואנו כאן בכדי לתרום גם לכם מתוך הניסיון הרב שלנו. הצוות המקצועי יסייע לכם בבחירת וילון מתאים לכל חדר בבית, לכל עיצוב ולכל עונה בשנה. אנו מציעים וילונות לתושבי מודיעין מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים בבית. החנות שלנו כוללת מבחר גדול של דגמים, שירות אישי בחנות וגם שירות אישי עד הבית.