מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

עיצוב משרדים קטנים

לאחר ביצוע פרויקטים רבים של עיצוב משרדים בהצלחה החלטנו לרכז כאן מעט מידע וטיפים שימושיים בעבור אלו המתעניינים בתחום ואינם בטוחים במה כדאי לבחור ובעבור אלו המבקשים לשפר מעט בעצמם את עיצוב המשרד. הניסיון הרב שלנו יוכל להפוך ליתרון משמעותי בעבורכם, יש לנו הזדמנות לייצור יחד עמכם עיצוב מקצועי למשרד שיעניק לכם סביבת עבודה נוחה יותר וגם עיצוב התורם לתדמית העסקית ומחזק אותה.

מה חשוב לדעת על עיצוב משרדים קטנים?

תכנון יעיל ומקצועי נחוץ כאשר מדובר בעבודת עיצוב של משרדים קטנים או עבודת עיצוב של דירה קטנה. בבואנו לעצב חלל קטן עלינו לבנות את חלל העבודה בצורה חכמה תוך ניצול מקסימלי של המרחב הקיים. המשימה היא מצד אחד לשמור על מרחב תנועה נוח בתוך המשרד ומצד שני לנצל נכונה את השטח הקטן ולבנות כמה שיותר פינות עבודה המספקות נוחות ופרטיות לכל עובד.

התשובה לעיצוב משרדים קטנים היא חשיבה פרקטית העונה לצרכים ולציפיות של עובדי המשרד, יש לתכנן תכנית עיצוב משרדים עם אלמנטים יצירתיים, חשיבה פונקציונלית והרבה אלמנטים מעשיים. כל זאת יש לעטוף במעטפת חיצונית של עיצוב מודרני התואם את אופי העבודה ותחום העיסוק של המשרד. אנחנו נמליץ על עיצוב שונה בעבור משרדי עורכי דין, משרד רופאים או משרד הייטק.

אלמנטים לעיצוב המשרד

  1. אזורי עבודה פרטיים לעובדים.
  2. אזורי עבודה משותפים (חדר ישיבות).
  3. אזורים ציבוריים כמו מטבח.
  4. מתחם קבלת קהל.

את כל האלמנטים האלו יחד עם נוספים יהיה עליכם לשלב בתוך מתחם קטן ללא פשרות של נוחות או עיצוב.  אם אתם שואלים את עצמכם איך עושים זאת? התשובה היא פנייה אל מעצב פנים מנוסה בפרויקטים של עיצוב משרדים קטנים.

טיפים לעיצוב חכם של משרד קטן

  • שימוש בקירות זכוכית על פני קירות גבס, בטון או מחיצות אטומות. קירות הזכוכית יוצרים אשליה של חלל גדול יותר וגם מאפשרים מעבר של אור טבעי. קירות הזכוכית תורמים גם לעיצוב מודרני של המשרד.
  • שימוש כפול בחלק מהאזורים. מדובר במתחם משרדים קטן ולכן יהיה צורך לתכנן את המתחם כאשר חלק מהמשרדים הפרטיים משמשים גם כחדרי ישיבות.
  • פתרונות אחסון חכמים דקורטיביים. ישנה חשיבות לבחירת פתרונות אחסון השומרים על הסדר בתוך המשרד הקטן.