מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

עיצוב חדרי שירותים עם סגנון

אנחנו מבקרים בחדר השירותים בבית מספר פעמים בכל יום ובכל זאת מעט מאוד אנשים אכן מקדישים לחדר השירותים את תשומת הלב המגיעה לו ומשקיעים בעיצוב ואבזור. בהרבה מאוד בתים בהם העיצוב הכולל של הבית מאוד מוקפד נותרים חדרי השירותים במראה פשוט ונטול כל עיצוב. כאן תוכלו לקבל טיפים לעיצוב חדרי שירותים בבית ובמשרד וגם המלצות על אבזור נכון של חדרי השירותים לנוחות מקסימלית.

עיצוב מודרני לחדרי שירותים

בעבר היו כלל תאי השירותים מעוצבים בצורה זהה עם חדרון קטן מאוד ומיכל ניאגרה גדול וחשוף, היום בעיצוב מודרני של תאי שירותים אפשר למצוא גם אפשרות לשילוב של מיכל הדחה סמוי אותו מתקינים בתוך הקיר ליצירת אווירה אחרת בתא השירותים, אווירה יותר אסתטית. היום אפשר יהיה למצוא מיכל הדחה סמוי בשירותים בעיקר בבתי מלון, מסעדות יוקרה, דיור יוקרה, בנייני משרדים חדשים. יש החוששים מפני התקנה של מיכל סמוי בשל מורכבות הטיפול בתקלות במקרה של נזילה.

חשוב יהיה להדגיש כי ניתן יהיה לתקן מיכל הדחה סמוי בקלות ללא כל חובה של פירוק אריחים. קיים במיכל פתח מתאים לתיקונים וטיפול בתקלות.

עיצוב קירות השירותים

אם בעבר יכולנו למצוא בתאי השירותים רק קירות לבנים היום כבר הרבה מעצבי פנים מושפעים ממגמות עיצוב בינלאומיות המשלבות בתאי השירותים קירות בצבעים, טפטים, אריחי קרמיקה וגם תמונות יחד עם עיצוב הקירות כדאי לשלב גם דלתות פנים מעוצבות.

עיצוב תאורה לשירותים

בחירה נכונה של גופי תאורה רכים ומעוצבים יוצרת בשירותים אווירה נעימה ומעוצבת. זה הזמן להחליף את התאורה החזקה שבשירותים בגופי תאורה רכים ומודרניים יותר.

אלמנטים משלימים לעיצוב ואבזור נוח

אחד הפריטים המרכזיים בכל תא שירותים הוא נייר טואלט, בכדי להבטיח שימוש נוח וגם עיצוב עם סגנון נמליץ לכם על מתקן מחזיק נייר טואלט נוח ויעיל. כאשר בוחרים מתקן מחזיק נייר טואלט חשוב יהיה לוודא כי מתקן נוח לשימוש, משמעות הדבר היא מתקן ממנו תוכלו לשלוף נייר טואלט בקלות ואותו גם תוכלו למלא בקלות בגלילי נייר טואלט חדשים.

בחירה נכונה של מתקן מחזיק נייר טואלט חשובה מאוד גם בעבור חדרי השירותים במשרדים. תופתעו לגלות כי דווקא אותו מחזיק נייר טואלט מהמשרד יתאים מאוד גם לבתים עם ילדים ומוסדות חינוך.