מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

רכישת מיטה זוגית עם פתרון אחסון נהדר

מיטה זוגית הינה פריט הריהוט הדומיננטי ביותר במרבית חדרי השינה, ולכן מעבר לאספקט הפרקטי, יש גם אספקט אסתטי משמעותי. על מיטה זוגית להציע נוחות מרבית לבני הזוג שניהם וכן להתאים לחלל החדר והסגנון העיצובי הרצוי. כאשר מעוניינים ברכישת מיטה זוגית יש לחשוב על פרמטרים שונים כמו איכות ונוחות המיטה, מידותיה, המראה העיצובי שלה ועוד.

איכות ונוחות המיטה

ללא ספק, אף צרכן אינו מעוניין לרכוש מיטה שתיפגם או תישבר תוך זמן קצר. חשוב לוודא שהמיטה עשויה מחומרי גלם איכותיים ורמת גימור גבוהה בכדי להבטיח שתיהנו ממיטה חזקה ויציבה. במידה רבה איכות המיטה תשפיע על הנוחות שלכם. מיטה זוגית איכותית עם בסיס חזק תעניק למזרן את התמיכה הדרושה בכדי שתוכלו לישון עליו בנוחות שינה רצופה וטובה לאורך הלילה, ולקום בבוקר רעננים וללא מיחושים או כאבי גב ושרירים.

מידות המיטה

בהקשר של מידות המיטה יש לקחת בחשבון את מידות חדר השינה ויתר הרהיטים שיוצבו או מוצבים בחדר השינה וכן את מידות הגוף של שני בני הזוג. מידות מיטה זוגית סטנדרטית הינן 140ס"מ רוחב על 190-200 ס"מ אורך. עם זאת, חנויות ורשתות רבות מציעות מיטות זוגיות במידות גדולות יותר דוגמת מיטות קינג סייז, או מיטות בהתאמה אישית.
חשוב לוודא שתרכשו מיטה שתתאים למרחב הקיים בחדר השינה. במידה ומדובר על חדר שינה קטן, כדאי לרכוש מיטה זוגית ללא מסגרת, כלומר מיטה שמידותיה יהיו זהות למזרן ולחסוך כך מרחב.

מיטה זוגית עם ארגז מצעים

רבים מעדיפים לרכוש דגם מיטה זוגית עם ארגז מצעים, אשר מספקת גם שטח אחסון מתחת למיטה. פתרון פרקטי זה מסייע לשמור על חדר השינה מסודר ומאורגן. בחדרי שינה קטנים ארגז מצעים מתחת למיטה שימושי במיוחד כאשר אין מקום לארון ו/או שידות.

סגנון עיצובי

המראה העיצובי משפיע גם הוא באופן טבעי על בחירת המיטה. חשוב שהמיטה כמו גם הסגנון העיצובי הכולל של חדר השינה יקלע לטעם האישי וישקף את האופי של בני הזוג. בין אתם נמשכים לסגנון קלאסי, מודרני, סגנון כפרי או אקלקטי, חדר השינה צריך לשקף זאת וכך להוות מקום להירגעות ול'מילוי מצברים'.


מעבר למיטה, חשוב להשקיע ברכישת מזרן וכריות אורטופדיים כדי להבטיח שינה נוחה ובריאה. כמו כן, השקיעו ברכישת מצעים יפים ונעימים שיהפכו כל שעת מנוחה לחוויה כיפית ומפנקת.