סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

בחורף הזה הכי כיף להתכרבל במיטה מול המסך

החורף הזה קר יותר מקודמו ואין דבר נעים וכיף יותר מאשר להתכרבל תחת השמיכה עם כוס תה חם ולצפות בתוכנית האהובה עליכם. על מנת לשפר את חווית הצפייה מומלץ להתקין את המסך על מתקן שיאפשר לנו זווית צפיה נוחה, ואם אתם באמת רוצים להנות אז תתקינו מעלית לטלויזיה מהתקרה. התקנה אולי קצת מורכבת שמחייבת הכנות מראש ובעלי מקצוע מיומנים אך ההנאה המלווה היא בלתי ניתנת להשוואה בכל סדר גודל. יש מגוון פתרונות לתליית המסך כאשר היתרון הבולט בכל הפתרונות הללו היא עצם העובדה שאנו מקבלים מראה אסתטי ללא כבלים שמתרוצצים בכל מקום וכמובן זוויות צפייה מושלמות היוצרות מקסימום נוחות. מבין כל אפשרויות ההתקנה, ללא ספק התקנת מעלית לטלויזיה מהתקרה היא הטובה והמומלצת ביותר. לא רק  שאתם תהנו מחווית צפייה משודרגת אלא גם תפנו לא מעט מקום בחדר שלכם עם המתקן העילי הזה.

 

מה היא מעלית לטלויזיה?

מעלית לטלויזיה מהתקרה כאמור היא פתרון אסתטי ויפה שבא לתת מענה על כמה היבטים, החל כמובן מהפן העיצובי אך הרבה מעבר לכך מבחינת המקום. במקום שנצטרך שידת טלוויזיה ועליה להעמיד את המסך שממנו יוצאים כבלים אנו מרכזים את הכל מנקודה אחת שיורדת מהתקרה ונעלמת כאר אנו מפסיקים לצפות. עיקרון העבודה של מעלית לטלויזיה מהתקרה יהנו יחסית פשוט מאוד, זו זרוע למסך המורכבת על התקרה ומחוברת אל מנוע חשמלי, מנוע הנשלט על ידי שלט רחוק או על ידי מתג. הפתרון של התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה הפך בשנים האחרונות להיות צורך ולא רק מותרות, החיסכון העצום במקום מהווה גורם משמעותי בתכנונו של כל חדר חדש. יש חשיבות רבה לתכנון מראש של מיקום המעלית על מנת שתוכלו להנות ממנה. אם תתקינו אותה במקום לא נוח הצפייה בה תהיה מיגעת עד בלתי אפשרית. כאמור מעלית לטלויזיה מהתקרה היא מתקן / זרוע לטלויזיה המותקנת על ידי ברגית בתקרה. המתקן מאפשר להוריד ולהעלות את המסך ב 2 אופנים עיקריים, הראשון על ידי שימוש בשלט רחוק, שיטה זו נפוצה ביותר ומומלצת אולם יש גם אפשרות של התקנת מתג להורדה או העלאה של המסך.

 

ממי לרכוש מעלית לטלוויזיה מהתקרה

כאמור הפתרון של התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה חוסך לנו מקום בחדר, נותן לנו מענה אסתטי לעיצוב החלל וללא ספק משפר לנו את חווית הצפייה. אולם חשוב לבחור מתקן איכותי וחברה שתתקין אותו בצורה מקצועית, לא אחת מתפתים לרכוש במחיר מוזל שבא על חשבון האיכות. התוצאות לא אחת הרות גורל ועלולות להסתכם באסון במקרה הגרוע, מתקנים נופלים ועלולים לפגוע בנפש. לכן חשוב לבחור חברה מקצועית שיש לה וותק וניסיון ושנותנת אחריות על ביצוע ההתקנה, רק כך תבטיחו לעצמכם עבודה מקצועית ואיכותים עם אחריות על הביצוע, וגם אם חלילה קורה משהו שיהיה לכם על מי לסמוך. יחד עם בחירת החברה המקצועית יש חשיבות רבה לבחירת המתקן, אל תחסכו באיכות המתקן מכיוון שרק כך תבטיח לעצמכם איכות ללא בעיות או תקיעות, תארו לעצמכם שהמתקן לא נפתח או לא נסגר רק בגלל שהוא מאיכות ירודה.