סלון מעוצב עם מסך תלוי
קטגוריה: עיצוב פנים

סלון מעוצב עם מסך תלוי על מעמד לטלוויזיה

מעצבים מחדש את הבית שלכם? מעוניינים לרענן את הבית עם טכנולוגיה חדשנית שתשנה את האווירה? ובכן, בעזרת מעמד לטלוויזיה יש באפשרותכם להשפיע על כל עיצוב חלל הסלון, חדר האורחים או כל חלל אחר אליו תרצו להכניס תחושה חדשנית ויוצאת דופן. ישנם המון סוגים שונים של מעמדים לטלויזיה וככל שהזמן מתקדם נוספים עיצובים וטכנולוגיות חדשות שיכולות לשדרג את הסגנון העיצובי של החלל הפרטי שלנו או להשתלב בו.

השלימו את עיצוב הסלון עם וילון גלילה מעוצב

ללא ספק אחת מהעיצובים שמוסיפים הכי הרבה לעיצוב החלל הוא וילון גלילה המשתלב בצורה מושלמת עם סך העיצוב של הבית. מגוון האפשרויות, הצבעים וסוגי הבדים מהם ניתן לבחור את מה שמתאים לכם בדיוק. על ידי שימוש עם מנגנוני גלילה מכניים או חשמליים תוכלו לשלוט בכמות האור הנכנסת לחדר. ללא ספק התקנת וילון גלילה הופך את החדר בו הוא מותקן למרשים ומיוחד יותר. קיימים כמה אפשרויות להתקנה ורכישת וילון גלילה, הנפוצים שבהם הם וילון גלילה מוכן מראש, כזה שיש בחנויות והאפשרות השנייה היא להתאים ולעצב וילון גלילה בהתאמה אישית תוך כדי התאמת הצבעים, המידות וכל דבר אחר על מנת שיתאים לכם ולחדר בו אמור הוילון להיות מותקן.

 

לא משנה איזה רהיטים שמתם בסלון, וילון גלילה גונב את ההצגה

בשנים האחרונות כולם כבר יודעים כי אי אפשר להתעלם מעיצוב הבית, על מנת שתוכלו להנות מנוחות ושלווה בחדר בו אתם נמצאים, בין אם זה בסלון שאתם צופים בתוכנית האהובה עליכם או אם אתם בחדר השינה, התקנת וילון גלילה הופכת את החדר לנעים יותר. היום יותר מתמיד מייחסים חשיבות רבה לעיצוב הפנים של הבית ושמים דגש על כל פרט. החשיבות היא ברמה עליונה מכיוון שאנחנו רוצים ללא ספק לגור ולחיות במקום שטוב ונעים לנו איתו. שימוש עם וילון גלילה מאפשר לנו להגיע לרמת עיצוב מושלמת תוך שימוש ביכולת של שינויי רמת ההארה וההצללה של החדר. בנוסף מגוון הוילונות כולל אפשרות שימוש עם סוגי גוונים שונים על מנת להתאים אותם לצבעי החדר בו הם מותקנים. המנגנון איתו מעלים ומורידים את הוילון ניתן להחלפה, תוכלו לבחור וילן גלילה חשמלי או מכני, תוכלו אף לשלב את הוילון עם מערכות חכמות כמו אלקסה של אמזון או גוגל באופן זה תוכלו מראש להגדיר הצללה אוטומטית המשלבת תרחישים שונים, לדוגמה בכל פעם שמדליקים מזגן להאפיל את החדר וכדומה.

 

ככה בוחרים וילון גלילה שמתאים לצרכים שלנו

 רוצים באמת להנות עם וילון גלילה? אז כדאי שתדעו שיש כמה אפשרויות לרכישת וילונות בכלל הראשונה והקלה יחסית היא לגשת לחנות הקרובה ולבחור מתוך מגוון קיין וקבוע וילון גלילה שכבר הוכן מראש, וילון זה לא בהכרח יתאים לחלון, יתכן שיהיה קטן או גדול ממידת החלון שלכם ואז תצטרכו  להתפשר על מה שיש, אולם אם אתם רוצים וילון גלילה שיתאים למידות וישתלב כמו שצריך בעיצוב של החדר שלכם כדאי שתזמינו בעלי מקצוע, הם יקחו מידות מתאימות ויאפשרו לכם לבחור את הגוון והטקסטורה שמתאימה לכם ביותר. הכנת וילון בהתאמה אישית תמיד יהיה ויראה טוב ויפה יותר מכל פיתרון אחר שהוא גם נקרא "פתרון מדף". לכל אחד משני סוגי הוילונות יש יתרונות וחסרונות, כמובן שההמלצה היא לבחור וילון שיתאים לכם הן מבחינת המידות, הן מבחינת העיצוב.