מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים
קטגוריה: עיצוב פנים

מעלית שעולה או מעלית שיורדת? ככה בוחרים מעלית למסכים

אחד הטרנדים החוויתיים שתמיד צועד קדימה מבחינת הטכנולוגיה יהיו מסכי הטלוויזיה. הם הופכים להיות דקים יותר, קלים יותר, חדים יותר ומשוכללים יותר. אם בעבר היחסית לא רחוק המסכים היו שוקלים 50 קילוגרם וצפונה הרי שהיום המשקל המרבי לא יעלה על 5 - 10 קילוגרמים. במקביל לשינויים שעוברים מסכי הטלויזיה גם המתקנים למסכים לא מפסיקים לעבור התפתחויות ושינויים וכיום נוכל למצא מתקנים צ
...

סוכך לבית בהתאמה אישית

מעוניינים בהתקנה של סוככים לבית או לבית העסק על פי הזמנה אישית? הגעתם אל המקום הנכון, סוככים הם המקצוע שלנו. אנו מבצעים תכנון, בנייה והתקנה של סוככים על פי מידות מדויקות, עיצובים שונים, צרכים וציפיות ובעיקר, בהתאם לנהלי הבטיחות המחמירים ביותר.

איזה סוכך מתאים לי ביותר?

אם בעבר יכולנו לבחור רק פרגולות עץ להצללת הגינה היום כבר ישנן אפשרויות רבות נוספות. לצד הפרגולות אנו מתקינים גם סוככים, רשתות צל, סוכך אלומיניום, רשתות צל, סוככי מרקיזה ועוד. אם אתם מתעניינים בהזמנה של סוכך למרפסת הבית או לגינה ואנכם בטוחים באיזה דגם כדאי לבחור צרו קשר ונשמח לסייע ולייעץ בהתאם, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם.

ההמלצה שלנו – סוככי אלומיניום

אלו הם סוככים חזקים, עמידים ומעוצבים, סוככים המבטיחים הגנה לבני הבית ותחושת ביטחון תוך הגנה מפני גשמים, רוחות או שמש חזקה. האלומיניום הוא חומר גלם נהדר, הוא נעים לעבודה, עמיד ונוח לעיצוב. בנוסף, האלומיניום הוא חומר גלם זול יותר בהשוואה לעלויות של עץ מלא ושאר חומרי גלם בענף, גם כאשר מדובר בסוכך אלומיניום חשמלי חדיש המחירים הוגנים לחלוטין.   

מתי כדאי להזמין סוכך בהזמנה אישית?

מידות לא סטנדרטיות של השטח או של הסוכך בו אתם מעוניינים מחייבות הזמנה מיוחדת. כך למשל, אם דרוש לכם סוכך בעיצוב קלאסי לחניית הרכב אין כל חובה בהזמנת סוככים בהתאמה אישית, אך אם תרצו להזמין סוכך בעיצוב לא שגרתי או במידות שונות מהסטנדרט יהיה עליכם לבצע הזמנה אישית.

הצוות המקצועי שלנו נכון לעמוד באתגרים תוך התקנת סככות במתחמים לא שגרתיים, יש באפשרותנו להזמין פרופיל אלומיניום בהתאמה אישית, דבר המאפשר התאמה אישית של סוככים לכל גינה או מרפסת. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, סוככים לא מחליפים לעתים קרובות, יש לכם זכות מלאה לקבל סוכך מעוצב, נוח, עמיד ובטיחותי.

סוכך חשמלי או סטטי

אם תרצו לפתוח ולסגור את הסוכך לעתים קרובות אתם זקוקים לסוככים חשמליים, בלחיצת כפתור פשוטה תצליחו לסגור את הסוכך ולפתוח אותו. המנגנון החשמלי משתלב עם סוככי אלומיניום איכותיים, שלדת המתקן עשויה אלומיניום עמיד, כדאי לבחור באלומיניום כחומר גלם מוביל לעיצוב ובנייה של סוככים. סוכך סטטי יתאים כאשר אתם מחפשים פתרון הצללה קבוע לחנייה או לפינת הישיבה הקבועה בגינה.