רעבים? גרים בפ"ת? כנסו ל- פיצה פתח תקווה ופיצה חמה בדרך אליכם >>
רעבים? גרים ברחובות? כנסו ל- פיצה רחובות ופיצה חמה בדרך אליכם >>

לא רק בבני ברק אוכלים פיצריות כשרות

בני ברק היא העיר שבה מרבית התושבים דתיים, חרדים עם זיקה גדולה לדת. פיצריות כשרות ברחובות מהוות מקום בילוי בעיר שמאפשר לכולם לאכול בכיף משולש פיצה ללא חשש לאי כשרות. הסיבה לכך נובעת מההבנה של בעלי המסעדות כי אם יקימו פיצריות כשרות ברחובות הרי שהם מגדילים את קהל היעד שלהם באופן משמעותי.

ואכן מרבית פיצריות כשרות ברובות הן כאלו עם תעודה רשמית וטעמים נפלאים. באופן זה התושבים הדתיים, התושבים המסורתיים והתושבים החילוניים כולם יכולים ליהנות מבילוי טעים במיוחד.

מה היתרונות בבחירת פיצריה כשרה?

לצאת לבילוי משפחתי זה מהנה ביותר ובמיוחד אם בחרת לשבת באחת מבין פיצריות כשרות ברחובות. הכשרות מאפשרת לנו להבין כי למוצרים ולמצרכים שונים שמרכיבים את הפיצה יש כשרות ומכאן שהם בעלי תוקף ולא ישנים או מקולקלים. יתרה מכן כאשר בוחרים לשבת בפיצריה חשוב לוודא כי אכן יש תעודת כשרות שמוצגת לראווה ואכן יש לה תוקף. התוקף מאשר את הכשרות. במידה וראיתם תעודת כשרות שאינה בתוקף עליכם לחשוד כי אולי המקום בו אתם נמצאים הוא אחד מכול פיצריות כשרות ברחובות שאינו מוגדר ככשר יותר. האכילה בפיצריות כשרות ברחובות מתפשרת כפי שציינו לכל המגזרים בין אם אלו דתיים או חילוניים. נשאלת השאלה מה באמת הופך פיצריות כשרות ברחובות לכאלו?, והתשובה על כך מורכבת ממספר מרכיבים:

סיווג הפיצריה - אמנם פיצריה היא חלבית לכל דבר ועניין אולם עדיין יתכן כי במקורות המקום היה מסעדת בשרים שהוסבה לפיצריה ואת תעודת הכשרות נתנו ללא בדיקה אמיתית של משגיח. לכן חשוב לקרוא ולהבין מה באמת שיוך התעודה.

    • חומרי הגלם - פיצריות כשרות ברחובות משתמשות רובם באותם חומרי גלם אולם התעודה שניתנת היא מוגבלת לסוג חומרי הגלם ולכן גם כאן חשוב להקפיד ולבדוק על אילו חומרי גלם יש כשרות.
    • המטבח - מאוד לא יהיה נעים לגלות שאחד העובדים מגיע עם כריך פסטרמה לעבודתו בפיצריה ואוכל אותו במטבח. חשוב שגם למטבח תהיה כשרות והקפדה.
    • שעות פתיחה - גם אם יש לפיצרייה תעודת כשרות מושלמת עדיין חשוב לוודא כי שעות הפתיחה שלה מוגבלות לשבתות וחגים מכיוון שאם פותחים בשבת תעודת הכשרות לא תקפה.
    • תעודת הכשרות - התעודה הנכספת של פיצריות כשרות ברחובות ללא ספק היא זו שתתן את האישור הסופי ללקוחות מהמגזר הדתי, מסורתי וחרדים בנוסף על הלקוחות החילוניים. מומלץ שתציגו את התעודה במקום בולט וראוי

 

  • מי נתן את הכשרות - חשוב לדעת כי ם אם כל הדברים לעיל נכונים ותקינים עדיין יש הבדלים בין רבנים שנותנים את ההכשר ולכשרות שניתנת ולכן כדאי להבחין בין הכשרויות השונות.

 

 

לסיכום פיצרייות כשרות ברחובות

כאמור פיצריות כשרות ברחובות לרוב יהיו טובות יותר וטעימות יותר מסיבות רבות אולם בעיקר מכיוון שהלקוחות הם מגוונים ומכל המגזרים בין שהם חילוניים או דתיים.