רעבים? גרים בפ"ת? כנסו ל- פיצה פתח תקווה ופיצה חמה בדרך אליכם >>
רעבים? גרים ברחובות? כנסו ל- פיצה רחובות ופיצה חמה בדרך אליכם >>

ארוחת גורמה

אתה ובת הזוג שלך, צופים הדוקים בכל תוכניות הבישול שיש לאחרונה בטלוויזיה, ומידי פעם שאתם מנסים בבית לחקות אחרי מנה שבושלה בתוכנית אתם מגלים כי המנה שלכם לא נראת בדיוק אותו דבר, והטעם ככל הנראה שונה. לאחר מספר ניסיונות התייאשתם מלנסות לבד והתיישבתם מול התוכנית עם אוכל שהזמנתם מהמסעדה שמעבר לכביש.

במשך זמן, זה היה עבורכם הבילוי האידיאלי של ערב במהלך השבוע שלמחרת צריך לקום לעבודה ולשלוח את הילדים לגן.

לאחר זמן מה, אשתך זרקה לך שהיא רוצה שתעשו ביחד משהו שונה וכי נמאס לה כבר להעביר עוד ערב על הספה בבית מול הטלוויזיה, וכעת אתה מחפש רעיון יצירתי ורומנטי לבילוי ביחד איתה באחד מהערבים בשבוע.
אם יש לכם אהבה לבישול ולאוכל טוב ואיכותי לנו יש את הרעיון עבורכם, הזמנת שף לבית שיבשל לכם ארוחת ערב רומנטית הכוללת מנה ראשונה לפי בחירה, עיקרית בשרית וכמובן קינוח.
שף לבית זה לא רק לשבת ולאכול את הארוחה שהוא מכין עבורכם, מדובר בהרבה מעבר, התוכנית הינה בילוי של ערב שלם עם השף שיחות על אוכל ושתיית יין איכותי, במהלך שיחות אלו תקבלו מהשף מספר גדול מאוד של טיפים לבישול בייתי וכיצד להכין את האוכל שאתם רואים כל הזמן בטלוויזיה ולא מצליחים.

כיום בישראל, ישנו מבחר גדול מאוד של שפים יוצאי מסעדות מובילות המוכנים להגיע אל בתים של לקוחות ולבשל עבורם ארוחת ערב רומנטית, בשל כך תהליך הבחירה הינו לא פשוט, ויש לבצע אותו בקפידה. ראשית שוחחו עם השף ותבינו ממנו בדיוק מה סוג ההתמחות שלו, בין אם מדובר בבישול בשר או אוכל איטלקי. לאחר מכן חפשו אנשים שאכלו את המנות שלו, ושמעו מהם את דעתם על רמת הבישול שלו. לא פחות חשוב הוא החיבור שלכם הם השף, זכרו הוא האדם שהולך לבלות ביחד איתם את הערב, ולהיות אצלכם במטבח בבית למספר שעות, חשוב מאוד שתבחרו אדם שתתחברו אליו.

אלרגיות ומחלות

במידה ואתה או בת הזוג שלך סובלים מאלרגיות כאלו או אחרות, פתרון של שף לבית הוא אידיאלי על אחת כמה וכמה. במקרים אלו תוכלו להגיד לשף בדיוק מאלו חומרי גלם להימנע ומה אסור לכם לאכול, ולהיות רגועים במאה אחוז כי כלל האוכל שתקבלו הערב יהיה מתאים לכם.