הצעה משתלמת: מה דעתכם על קליפ בת מצווה לנסיכה שלכם >>

יום הולדת שמח עם הופעת קוסם ליום הולדת

כל יום הולדת הופך להיות הפקה בפני עצמה, ההורים מצד אחד נרגשים ומצד שני טרודים במציאת האטרקציה המושלמת, לא אחת אנו מוצאים את עצמנו עסוקים יותר בתכנון האירוע מאשר באירוע עצמו והכוונה היא שבמקום להנות מהחגיגה של הילד או הילדה שלנו אנו עסוקים במה יהיה באירוע איזה אוכל ועד כמה מרשימה תהיה ההופעה במקום פשוט להיות ולהנות. יש כיום אין ספור אטרקציות ופתרונות לאירועים שמאוד קל להתבלבל בהם חלקם כוללים ליצן או ליצנים, אחרים כוללים קוסם ליום הולדת לילדים ולא אחת הופעה עם נושא מוביל והבחירה נעשית קשה יותר ויותר אולם אם אתם תבינו מה בעצם הם הדרישות מאירוע מוצלח זה יקל עליכם מאוד בבחירת האטרקציה. האם שאלתם את עצמכם מה בעצם צריך להיות באירוע על מנת שהוא יהיה מוצלח? ננסה לענות על כך בהמשך.

 

סוגי אטרקציות לימי הולדת

כאמור על מנת שיום ההולדת יהיה מוצלח אנו טורחים לא מעט בחיפוש אחר האטרקציה המושלמת שתיתן לנו מענה כולל מכל הבחינות החל מההופעה עצמה שצריכה להיות מתאימה לגיל הצופים ועד לסוג ואופי ההופעה, כך למשל קוסם לימי הולדת לילדים יכולה להיות בחירה יותר ממוצלחת מכיוון שקסמים תמיד יוצרים עניין וכאשר הצופים מגלים עניין הם הופכים להיות חלק מההופעה, מפריעים פחות ולא משתעממים. אולם יחד עם זאת יש לא מעט אטרקציות נוספות שיכולות להיות מתאימות לימי הולדת עם התאמה לגיל המשתתפים.בין ההופעות ואטרקציות השונות ניתן למצא הופעות לפי נושאים, בלונאים, ליצנים, קוסמים לימי הולדת ועוד. השאלה הנשאלת היא מי מבין כל האפשרויות היא זו המתאימה ביותר, האם לבחור הופעת קוסם ליום הולדת לילדים או ליצן? התשובה טמונה באופי וסוג הילדים.

 

בחירת אטרקציה מתאימה ליום הולדת

ימי הולדת כאמור הפכו עם הזמן להיות אירוע שלא מקלים בו ראש בין אם החוגג בן שנתיים או בן 20. מרבית ההתעסקות היא לא באמת בחגיגה אלה בכל מה שקורה מסביב ועד כמה החגיגה תיראה טוב בעיני אחרים ובפועל בחירת האטרקציה הופכת להיות העיקר. יש כפי שציינו לא מעט סוגי אטרקציות לימי הולדת וביניהם המומלצת היא ללא ספק קוסם ליום הולדת. הסיבה לכן דיי פשוטה מכיוון שכל אטרקציה אחרת מותאמת בדרך כלל לגיל הצופים, כך שלהביא ג'ימבורי, הופעת ליצנים או הפעלה בנושא מסויים בדרך כלל צריכה להיות מותאמת לגיל הצופים אולם קוסם לימי הולדת ללא ספק מאפשר מניפה רחבה מאוד של משתתפים מכל הגילים, הסיבה לכן היא שקסמים תמיד עניינו את הצופים, צם העובדה שלא באמת מבינים או יודעים איך הדברים קרו גומים לקהל להביע התעננינו וסקרנות גבוהה יותר מאשר הפעלת הישרדות. יתרה מכך כאשר קוסם עומד מול קהל הוא יוצר אשליה כפולה האחת היא הקסם עצמו שגורם לצופים להיות מופתעים מחוסר ההבנה של הקסם ומצד שני היכולת של קוסם ליום הולדת לשתף את הקהל ולהפוך אותם לחלק בלתי נפרד מההופעה שלו.