הצעה משתלמת: מה דעתכם על קליפ בת מצווה לנסיכה שלכם >>

מדוע כדאי לפנות לחברת שירותי ניקיון שתבצע פוליש בביתכם החדש?

לקראת המעבר שלכם לבית חדש, אתם רוצים להיות בטוחים, שתוכלו לבצע כניסה נעימה מאד, ושתסתגלו לבית תוך זמן קצר. כמובן שאחת הבעיות בבתים חדשים היא, שאם הם זה עתה נבנו, הרי עוד יש בהם פסולת בניין רבה. גם אם מדובר על בניינים ישנים - גם בהם יש סיכוי אל רע בכלל שאתם תמצאו כמויות מרשימות של לכלוך שהבעלים הקודמים השאירו לכם שם. בכל המקרים הללו, מובן שאתם תרצו ליהנות מניקיון ברמה גבוהה מאד, ולכן זה יהיה צעד חכם מאד מצדכם לפנות אל חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם שירותים. אולם, מעבר לשירותי הניקיון הרגילים, אנו ממליצים לכם בחום להזמין טיפול פוליש איכותי במיוחד לריצוף בבית החדש.

 

כל הסיבות לפוליש איכותי

  • שהכל יראה מבריק - ההשפעה המידית של טיפולי פוליש לריצוף הוא לגרום לו להיראות מבריק לחלוטין. רק דמיינו את הרגע הזה שבו אתם תיכנסו לבית החדש שלכם אחרי שהוא עבר טיפול פוליש מתקדם - אתם תוכלו ליהנות ממראה מבריק ונהדר. אין תחושה נהדרת יותר מאשר הכניסה לבית נקי ומבריק, ואתם תבינו מיד, שעשיתם משהו מאד חכם. כמובן שכאשר תזמינו אורחים שיחגגו אתכם את חנוכת הבית - תוכלו להשוויץ ברצפה המבריקה והאיכותית שלכם.
  • משטח מעולה למניעת החלקה - אם אתם נכנסים לבית חדש ויש לכם ילדים, אנו עוד יותר ממליצים לכם להזמין שירותי ניקיון של טיפולי פוליש! מדוע ההמלצה במקרה כזה היא חכמה? הציפוי של הפוליש, הוא ציפוי שמונע החלקה – בין אם מדובר על פוליש קריסטל או פוליש וקס. אם דרכתם בעבר על ריצוף פוליש, בוודאי שמתם לב שהרגליים נאחזות בו היטב. זה בגלל שהחומר עצמו הוא מונע לחלוטין כל סיכוי להחלקה. כמובן שאחת הסכנות כשיש ילדים בבית זה שהם יחליקו ויפגעו בעצמם תוך כדי נפילה. כשיש ציפוי של פוליש, אין ממה לחשוש - אף אחד לא יכול להחליק.
  • משטח שדוחה לכלוך - עוד יתרון חשוב בפוליש הוא שמדובר על משטח שדוחה לכלוך. המשמעות היא שבמקום שלכלוך יכנס לחריצים קטנים בריצוף - הוא פשוט יישאר על הפוליש ולא יכנס פנימה לריצוף. אם אתם כבר נכנסים לבית חדש, למה שלא תיהנו מבית שיהיה לכם בעתיד הרבה יותר קל לנקות? אתם אולי לא תזמינו בעתיד שירותי ניקיון, אבל תבטיחו לעצמכם שבאמצעות טיפולי הפוליש החד הפעמיים הללו - אתם תוכלו לנקות את הבית כולו בקלות ובמהירות.

 

כמה זמן נמשך טיפול הפוליש?

אנו מבינים שאתם כבר חסרי סבלנות ורוצים כמובן להיכנס לבית החדש שלכם כמה שיותר מהר. לכן, כדאי לדעת שטיפול הפוליש לבית ממוצע יכול להימשך מספר שעות והוא מסתכם ביום עבודה שלם. לכן, כדאי שהטיפול יתבצע עוד לפי הכניסה שלכם לבית והכנסת הרהיטים - ולאחר מכן תוכלו לבצע כניסה נהדרת לבית.