הצעה משתלמת: מה דעתכם על קליפ בת מצווה לנסיכה שלכם >>

כך תחסכו ללא פשרות עם מגבות נייר איכותיות לעסק

כלל בעלי העסקים זקוקים למוצרי ניקיון והיגיינה, מקום עבודה נקי הוא מקום עבודה נעים ובריא. הקפדה על ניקיון חשובה מאוד לרווחת העובדים וגם לנוחיות של הלקוחות. כבעל עסק תרצה בוודאי לספק לעובדים שלך באופן שוטף מגבות נייר ושאר מוצרי נייר טואלט לשמירה על היגיינה, ישנם לא מעט מקרים בהם העובדים מבזבזים את מגבות הנייר מבלי להתייחס לעלויות הכספיות.

אם העובדים שלכם נוהגים לבזבז מגבות נייר בצורה מופרזת למטרת ניקיון כדאי להציג בפניהם דוגמה אישית. הדגימו להם כיצד ניתן להשיג תוצאות זהות תוך שימוש בפחות מגבות נייר. שימו לב, ייתכן כי העובדים שלכם משתמשים במגבות נייר רבות בשל איכות ירודה של גלילי הנייר, זה הזמן להחליף את ספק מגבות הנייר, לעבור למוצרים איכותיים יותר ולקבל תמורה מלאה בעד כספך.

כמה מוצרי נייר והיגיינה צריך בעל עסק?

אין תשובה אחת אחידה, כל בעל עסק מביא עמו צרכים שונים. את חבילת המוצרים המתאימה לכם ואת הכמויות הדרושות תקבעו תוך התייעצות עם צוות מקצועי. נציין כי מגבות נייר מתאימות לשימוש גם לאחר מספר חודשים, גם אם הזמנתם כמות גדולה אין סיבה לדאגה, תוכלו לצמצם את כמות מגבות הנייר בהזמנה הבאה.

אלו מגבות נייר ומוצרי היגיינה כדאי להזמין?

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מוצרים איכותיים ובטיחותיים היא הקפדה על רכישת מוצרים העומדים בתו התקן. חפשו על גבי המוצרים את אישור משרד הבריאות ותו התקן. דרך נוספת לישון בשקט בידיעה כי תקבלו רק מוצרים איכותיים היא עבודה עם ספק אמין ומקצועי.

איך מתמודדים עם ריחות לא נעימים במחסן ובחדרי השירותים?

זה הזמן להזמין מפיצי ריח ושאר מוצרים המיועדים לטיפול בריחות. יחד עם מגבות נייר תוכלו להזמין מוצרים נוספים לשיפור ההיגיינה ונוחות העובדים. כאשר חדרי השירותים נקיים וריחניים העובדים יקפידו יותר על ניקיון אישי. צרו קשר ונשמח לייעץ גם לכם בבחירת מוצרים מתאימים לשיפור הריחות ורמת הניקיון בתאי השירותים שלכם. רמת הניקיון בחדרי השירותים משפיעה על התדמית העסקית.

אם מדובר בריחות רעים עקב לכלוך במקום חשוב לשפר את שירותי הניקיון או את תדירות עבודות הניקיון. ריחות רעים מעידים על נוכחות של חיידקים במקום, דבר אשר הופך את תאי השירותים שלכם למפגע תברואתי.