הצעה משתלמת: מה דעתכם על קליפ בת מצווה לנסיכה שלכם >>

מעצב פנים מסביר על הכנת הבית לתינוק חדש

הצטרפות של תינוק חדש למשפחה זו הזדמנות נהדרת לפנות אל מעצב פנים ולשנות מעט את עיצוב הבית. רגע לפני שאתם נבהלים או הופכים את הבית כולו לחדר ילדים כדאי לדעת שממש לא צריך לעשות זאת. אפשר לשמור על בית מעוצב ומסודר גם עם ילדים. יתר על כן, אם תציבו מראש גבולות ותלמדו גם את הילדים לשמור על בית נקי ומסודר תתנו להם שיעור נהדר לחיים.

לקראת סוף תקופת ההיריון יש להכין את הבית לקראת בוא התינוק, אל תדחו יותר מידיי את המשימה, בשבועות האחרונים של ההיריון כבר לא יהיה לאישה כוח וסבלנות להשתתף בעיצוב הבית מחדש, לאחר הלידה לא יהיה לשניכם רגע פנוי לסידור ועיצוב הבית.

היכן נציב את ציוד התינוקות?

מעצב פנים יוכל לסייע לכם לעצב את חדר הילדים בהתאם לטעמכם האישי, יש שמעדיפים סגנון ילדותי מתוק ויש שמעדיפים סגנון מודרני ופחות מתקתק. התינוק זקוק לחדר משלו, גם אם בשלבים הראשונים הוא ישן אתכם בחדר ומשחק בסלון עדיין כדאי להקצות לו חדר. עבודה עם מעצב פנים תלמד אתכם איך להפוך גם חדר קטן או פינה קטנה בבית לחדר ילדים נהדר.

חדר הילדים הוא יותר ממקום לינה ומשחק, זה המקום בו תוכלו לרכז את כל החפצים של התינוק ויהיו לו הרבה מאוד חפצים. קשה לתאר כי תינוק כה קטן זקוק לכמות כה גדולה של חפצים וציוד.

טיפים לסידור חדרי תינוקות

שידת החתלה היא פריט מאוד שימושי לסידור הבגדים והציוד לטיפול בתינוק אך לאחר כמה חודשים השידה כבר אינה מספיקה לאחסון כל הציוד הדרוש, כדאי לעצב את החדר מראש גם עם ארון ועוד פתרונות אחסון. טיפ נוסף, מעצב פנים יוכל לסייע לכם בעיצוב תאורה עדינה ורכה לחדר הילדים, כדאי להקפיד על נורות רכות לשעת הלילה בה הילד ירצה להירגע ולשקוע בשינה.

חדר תינוקות יש לעצב תוך התייחסות ברא ובראשונה לבטיחות, עליכם להרחיק מהחדר רהיטים עם פינות חדות, לרהט את החדר עם רהיטים יציבים ולהגן על כל שקעי החשמל. חדר התינוקות הוא לא המקום לחפצי נוי עדינים ושבירים. במידת האפשר נמליץ לעשות שימוש בחומרים טבעיים לעיצוב חדר התינוק ובהמשך גם חדר הילדים.