לצפייה בפרויקטים ברחבי הארץ כנסו לאתר כאן בונים ישראל >>

שאלות נפוצות על משרדים למכירה בתל אביב

העיר תל אביב היא המקום בו מתבצעות בכל יום עשרות עסקאות נדל"ן במהלכן נכסים עוברים מיד אל יד. מתחמי משרדים למכירה בתל אביב נמכרים בסכומים גבוהים בהתאם למיקום ושווי הנכס. יש הרוכשים מתחמי משרדים לשימוש אישי ויש הרוכשים אותם למטרת השקעה, ישנם הבדלים בשיקולים לרכישה בין שתי האופציות.

משרדים למכירה בתל אביב למטרת השקעה

כאשר אנו רוכשים נכס נדל"ן למטרת השקעה אנו שואפים להשכיר את הנכס עם עדיפות להשכרה לטווח ארוך. בהתאם לכך עלינו להקפיד לבחור נכס אותו נוכל להשכיר בקלות, הבחירה הנכונה ביותר תהיה משרדים למכירה בתל אביב באזורים מבוקשים. כדאי לדעת, מתחמי משרדים באזורים מבוקשים נמכרים במחירים גבוהים אך הם גם מושכרים במחירים גבוהים. רגע לפני סגירת העסקה עליכם לסייר בשטח, לבדוק את מחירי השכירות באזור, לבחון אלו עסקים פועלים באזור, לברר מידע על מגרשי חנייה ודרכי התחבורה אל האזור. עליכם לבחון את תכניות הפיתוח של האזור, לא תרצו לגלות כי בעוד כמה חודשים האזור יהפוך הרבה פחות נגיש ופופולרי.

אם יש לכם אפשרות למצוא משרדים למכירה בתל אביב אותם תוכלו לרכוש יחד עם חוזה שכירות קיים של עסק הפועל במקום עשו זאת.

רכישת מתחם משרדים לשימוש עצמי

אם אתם מתכננים לרכוש מתחם משרדים למטרת פעילות עסקית שלכם השיקולים דומים אך גם שונים, יהיה עליכם למצוא משרדים למכירה בתל אביב על פי התקציב האישי שלכם. זהו השלב בו עליכם להגדיר את ההון הנמצא בידכם, בהתאם לכך נציג בפניכם משרדים למכירה בתל אביב ובאזור.

השלב הבא יהיה בחינת התנאים בשטח בתוך מתחם המשרדים ובאזור, עליכם לוודא כי המשרדים מתאימים לפעילות שלכם, גדולים מספיק, מוכנים לשימוש, אם דרושה עבודת שיפוצים קחו זאת בחשבון מבחינת תזמון המעבר ומחירים.

עליכם לבחון גם את האזור ואת התאמתו לעובדים שלכם, שימו לב אלו עסקים פועלים בסביבה ומהי התדמית של האזור. בכדי להבטיח גישה נוחה לעובדים בדקו אלו קווי תחבורה מגיעים אל האזור. העיר תל אביב נהנית מפריסה נוחה של תחבורה ציבורית, כמעט לכל אזור ניתן להגיע בקלות מכל גוש דן. לבסוף כדאי לבדוק מיקום של מסעדות ושאר בתי עסק שימושיים לכם ולעובדים באזור.