לצפייה בפרויקטים ברחבי הארץ כנסו לאתר כאן בונים ישראל >>

דירות להשכרה שלא כדאי לפספס

בחירה נכונה של דירה להשכרה היא כזו שתאפשר לכם להישאר להתגורר בדירה לפרק זמן ארוך ככל האפשר. כל מעבר דירה שלכם מלווה בהוצאה כספית לא מבוטלת, לכן, ההמלצה שלנו לצעירים, מבוגרים, רווקים, זוגות ומשפחות היא על בחירה נכונה ושקולה של דירות להשכרה תוך התייעצות עם הגורמים המקצועיים המתאימים.

המלצה על דירות להשכרה בחדרה

העיר חדרה מציעה היום תעריפים הוגנים של שכר דירה, דירות להשכרה בחדרה הפכו למצרך מבוקש בקרב צעירים, זוגות ומשפחות. לא קיים עוד אזור בשרון המציע איכות חיים כזו במחירים כה אטרקטיביים.

מה חשוב לבדוק בדירה?

הקפידו לבדוק היטב את מצב הנכס תוך בחינת נזקי רטיבות, נזילות, תקינות מערכת החשמל, הצבע על הקירות, מצב האינסטלציה, מצב המטבח. כל ליקוי בדירה כדאי לתעד טרם החתימה על החוזה וליידע את בעל הדירה כי האחריות לתיקון חלה עליו.

מה חשוב לבדוק בחוזה?

גם חוזה סטנדרטי להשכרת דירה יהיה עליכם לקרוא היטב בעיון תוך בחינת כל הסעיפים. שימו לב לסעיפים המעניקים לכם אופציה לחידוש החוזה, ביטוח מבנה, אחריות של בעל הדירה לביצוע תיקונים נחוצים בדירה. כדאי לשים לב לסעיפים המתייחסים לזכות של בעל הדירה לבקר בנכס ללא הודעה מוקדמת.

למי שייכת הדירה?

בכל מקרה של השכרת דירה בחדרה או בכל אזור אחר עליכם לוודא למי שייכת הדירה ומהו המעמד שלה ברישום בטאבו. היום כבר אפשר למצוא את כל המידע הדרוש לכם אונליין, בתשלום סמלי או חינם תקבלו מידע אודות בעלי הדירה הרשומים. עליכם להקפיד לבדוק כי בעלי הדירה הם אלו שעומדים בפניכם וחותמים מולכם על הסכם השכירות.

יתרונות של סוכנות תיווך

בקרב שוכרי הדירות ישנם רבים החוששים מפני פנייה אל סוכנות תיווך, הם רואים בשירותי תיווך הוצאה כספית נוספת מיותרת. אך כאשר מבינים כי בעזרת סוכנות תיווך ניתן יהיה לבחור נכון יותר ולמצוא מהר יותר דירות להשכרה בחדרה לתקופה ארוכה, מגלים כי תשלום עמלת הסוכן היה הוצאה נבונה לטווח הארוך. עם סוכנות תיווך מקצועית בתמונה תוכלו למצוא מהר יותר דירות להשכרה בחדרה שמתאימות לכם במחירים הוגנים. הצוות המקצועי מקפיד לבדוק היטב כל נכס, להציג בפניכם את הנתונים בצורה ההגונה והמדויקת ביותר וגם, ללוות אתכם במהלך המשא ומתן לחתימה על הסכם השכירות מול בעל הנכס. עם סוכנות נדל"ן מקצועית לצדכם תצליחו להרגיש הרבה יותר רגועים.