נייר צץ רץ, יתרונות וחסרונות

כאשר בפעם הראשונה שמעתי את המושג "צץ רץ", חשבתי שמדובר על משחק כלשהו, אך לאחר ששאלתי את האדם שעמד מולי למה הוא התכוון כאשר אמר לי "תעבירי לי צץ רץ", הוסבר לי כי מדובר על סוג נייר מאוד מפורסם. במאמר זה אני רוצה לדבר אתכם על נייר צץ רץ, להסביר כיצד נייר זה נוצר ומה היתרונות והחסרונות שלו.

מהו נייר צץ רץ?

מדובר על טישו לכל דבר, אך מה שמיוחד בנייר זה כי הנו נמצא בתוך קופסה עם פתח קטן - דיי מזכיר מגבונים של התינוקות. בתוך קופסה זו הנייר חתוך לחתיכות וכאשר הנכם מוציאים חתיכה אחת של נייר, השני מיד "צץ", זו בדיוק הסיבה שקוראים לנייר זה "צץ רץ", נורא קל להוציא אותו מהקופסה במהירות והנייר הבא תמיד יצוץ מיד אחריו.

יתרונות של נייר צץ רץ

היתרון העיקרי של נייר זה הוא בכך שמאוד נוח לשימוש. בחורף, לדוגמה, כולם מוצאים את עצמם חולים ומסתובבים עם טישו בשביל לנגב את האף מידי פעם. השימוש בנייר טואלט במקרה זה הוא לא כל כך נוח משום שאין שום קופסה או שקית שמתאימה וגם, ברוב המקרים, הנייר דיי קשה ומחוספס מידי, מה שגורם לאדמומיות באזור האף. לעומת זאת, אם משתמשים בנייר צץ רץ, הדבר נראה אחרת לגמרי - אין אדמומיות באף, לפחות לא כזו שנגרמה מהטישו וגם האחסון של הנייר מאוד נוח. ניתן לרכוש את קופסאות נייר צץ רץ בכל גודל, החל מהקטנים ביותר שיכולים להיכנס לכיס ועד לקופסאות גדולות לבית או למשרד. 

חסרונות של נייר צץ רץ

כמו בכל דבר, גם במוצר זה קיימים חסרונות משלו. לדוגמה,אם נשווה את המחיר של נייר טואלט רגיל ונייר צץ רץ, המחיר ליחידה יוצא קצת יותר גבוה. מצד שני, מדובר פה על נייר איכותי יותר ונוחות שימוש, כך שהמחיר אכן גבוה יותר, אך כך גם הייצור של המוצר. כמו כן, אי אפשר להגיד שהמחיר לא מתאים לכל כיס כי למרות שאינו יקר יותר בהשוואה לנייר טואלט, האנשים עדיין ממשיכים לרכוש נייר צץ רץ משום שהשימוש בו הרבה יותר נוח.

אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם להבין קצת יותר בכל הקשור לנייר צץ רץ.