לעבוד בחו"ל עם תחושה של בית

ישראלים רבים עוברים לגור בחו"ל במהלך חייהם, כל אחד מהסיבות שלו, כאשר כמובן רוב האנשים שאורזים את עצמם ועוברים למדינה אחרת, עושים זאת או בגלל שליחות או בגלל שהם רוצים לנסות את מזלם, לעבוד ולהתפתח בארץ זרה לאחר שמיצו את עצמם בישראל.

כיום, יש יותר מ-300 אלף ישראלים שנמצאים במדינות העולם וחיים את חייהם. לחלק מהם הארץ חסרה, לחלקם לא, אך כולם קיבלו החלטה והם עומדים בה. אם גם אתם חושבים לטוס לחו"ל ולנסות את מזלכם בעבודות כאלה ואחרות, או אולי אפילו לעשות מעבר מלא למדינה אחרת, כדאי שתדעו כמה דברים ואולי אף לאיזה מקומות כדאי לכם לטוס.

לונדון

אנגליה היא ללא ספק אחד היעדים המבוקשים מבחינת ישראלים ועיר הבירה שלה, לונדון, בפרט. מדובר בעיר תוססת, מלאת חיים, מאוד עשירה וכזו שיש בה המון אפשרויות להתקדם ולהתפתח. החיסרון הגדול ביותר שלה הוא היעדר שמש ברוב ימות השנה אז מה שאוהב ים – שייקח בחשבון שפה זה נגמר.

קליפורניה

כאן כבר מדובר על עניין אחר לגמרי. מדובר באחת המדינות הססגוניות, המתפתחות והמושכות ביותר בארצות הברית. עבודה בקליפורניה זו בהחלט אופציה שניתן לשקול בחיוב. אם אתם מכירים חבר שעבר את החוויה של עבודה בקליפורניה – כדאי שתדברו איתו ותבינו כמה מדובר באחד המקומות הכי טובים גם מבחינת מגורים וגם מבחינת עבודה. החיסרון: עדיף שיהיה לכם אשרת שהייה או אזרחות.

תאילנד

מי לא אוהב את תאילנד? עשרות אלפי ישראלים פוקדים את המדינה מאסיה מדי שנה ויש גם כמה אלפים שפשוט התאהבו באיים האקזוטיים והאווירה הנעימה והחליטו גם להישאר ולפתוח שם עסקים. מדובר בהזדמנות נהדרת עבור אנשים שרוצים ליהנות מכל העולמות.