מצלמת גו פרו / GoPro, תמיד חושבים קדימה

אם חשבת שדי והותר במצלמה עם יכולות מדהימות, קשיחות ורכות כאחד, שלמעשה מצלמת בכל מצב ותנאי ומוציאה תמונות לתפארת גם מבלי שנבין או נדע איך לצלם, סביר להניח כי אתם טועים. אין בכך די הרי יש כל כך הרבה סוגי ספורט, וכל כך הרבה דברים שניתן לצלם למה להיות מקובעים בנישה אחת בלבד. יתרה מכך, המוחות של גו פרו / GoPro כל כך חושבים עלינו משתמשי הקצה עד שכמעט אי מצב שנגיד " רצינו אבל אין..." המגוון העצום של מתקני העיגון תוך חשיבה על כל צורך אפשרי פשוט עולים על כל דמיון.

אתם גולשים?, גו פרו / GoPro חשבו עליכם

כחלק מההשתפרות התמידית, חשיבה קדימה, הבנת הצרכים ואספקת פתרונות מיידים וזמינים החלו המוחות הקודחים של גו פרו / GoPro להכין עבורנו ערכות מושלמות בהתאם לייעוד ולשימוש העיקרי, כך שאם אתם חובבי גלישה הרי שהכינו עבורכם חבילת גלישה מושלמת עבורכם, כל מה שצריך מוכן בתוך האריזה, אין צורך להתבלבל, לרכוש דברים מיותרים או להגיע לים ולגלות שחסר משהו. אז מה בעצם כוללת ערכת גו פרו / GoPro לגולשים? קודם אתם תבחרו בין הסדרה השחורה המקצועית לבין הסדרה הכסופה של HERO4 לאחר מיכן הציוד הנכלל הוא מארז מוגן מים המותאם לעומק של עד 40 מטר, בדגם הכסוף מסך מגע אחורי, סוללה נטענת, מתקן עיגון לגלשן, אבזם לשחרור מהיר, זרוע תלת מצבית. כמובן שתמיד תוכלו להוסיף ציוד ואביזרים אולם זהו הבסיס שיאפשר לכם את ההנאה המושלמת ממצלמת הגו פרו / GoPro שלכם.

החשיבות ברכישת מצלמת גו פרו / GoPro מיבואן רשמי

ובכן מצלמת גו פרו / GoPro אינה צעצוע, מצלמת גו פרו / GoPro היא כלי רציני שיכול לשמש למגוון מצבים ופעולות. יחד עם זאת המצלמה היא בעצם מכשיר אלקטרוני שכמו כל דבר אחר סביר להניח כי לעיתים יש איתו תקלות (לעיתים רחוקות) ותמיד עולה עניין האחריות כאשר עומדים לרכוש מצלמה. בפועל הפער במחיר בין רכישת מצלמת גו פרו / GoPro ממשווק רשמי לבין משווק שאינו רשמי יכול להיות מאוד משמעותי, נשאלת השאלה מה בעצם ההבדל ואיך הוא בא לביטוי אצלנו הלקוחות, אז ככה העניין מאוד פשוט, כאשר רוכשים ממשווק רשמי במידה ויש תקלה במוצר שאינה נפתרת על ידי עדכון תוכנה המצלמה מוחלפת במקום ללא שהות, ואילו כאשר מביאים לבד מחול או ממשווק שאינו מורשה המצלמה צריכה להישלח לחו"ל לצורך החלפה, השירות יינתן ההבדל הוא בזמן והנוחות.