מתי נצטרך לקרוא לפורץ כספות?

מפתח עושה את דרכו למנעול

הכספת שלנו אמורה לאבטח את הרכוש יקר הערך שלנו הנמצא בתוכה, זו הרי הסיבה שבגללה רכשנו כספת מלכתחילה. רצינו להעניק לעצמינו שקט נפשי בכך שנדע שכל התכולה החשובה ביותר שלנו מוגנת ולא ניתן להגיע אליה. אך מה נעשה אם אבדה לנו הגישה אל הכספת הפרטית שלנו? האם ננסה לפתוח אותה בעצמנו על מנת לחסוך זמן? התשובה היא ברורה, בשום פנים ואופן לא!

בשלב זה נקרא לפורץ כספות מומחה היודע בדיוק מה צריך לעשות על מנת לפתוח את הכספת בלי לייצר נזקים מיותרים שיעלו את סך ההוצאות שלנו. פריצת כספת צריכה בפירוש לעשות על ידי מומחה בעל הסמכה ותעודות. ישנם מנגנונים מסובכים לפתיחת כספת ולנו אין את הידע הדרוש על מנת לפתוח את הכספת בלי לפגוע בכספת עצמה ובתכולתה.

קיימים סוגים רבים ושונים של כספות

עולם הכספות הוא עולם רחב מאוד וקיימים מוצרים שונים בצורות, גדלים ומנגנוני נעילה מגוונים. בדרך כלל שאנחנו מדמיינים לעצמנו כספת, מיד נחשוב על קופסה קטנה ומרובעת הנמצאת בארון הבגדים שלנו או בארון אחר בבית. כספות כאלו אמנם קיימות אך ישנן עוד כספות רבות לשימושים שונים. ישנן כספות המעוגנות לקיר ומסוגננות בהתאם לעיצוב הבית ולא בהכרח נסתרות מן העין. ישנן כספות המעוגנות לרצפה וזאת על מנת להעלות את רמת המיגון של הכספת ולהקשות על הפורץ או הגנב מלקחת את הכספת ולנסות לפרוץ אותה במקום אחר כאשר אינו נמצא תחת לחץ של זמן. הסיבה לפירוט על סוגי הכספות השונות היא על מנת להסביר שפריצת כספת היא אינה דבר של מה בכך וחשוב להבין את חשיבות בחירת פורץ הכספות שנזמין במידה ואבדה לנו הגישה אל הכספת שלנו. חשוב לציין שפורץ כספות הוא אינו מנעולן! פורץ כספות הוא בעל מקצוע מלומד שרכש ידע על מנגנונים שונים של סוגי כספות שונות ויודע לזהות באיזו גישה צריך לנקוט על מנת לפרוץ כספת מסוג מסוים . האם צריכה להיפתח בעזרת כלים מיוחדים או גישה ספציפית.

אבדה לכם הגישה לכספת? יש פתרון!

אם במקרה איבדתם את המפתח לכספת, שכחתם את הקומבינציה המספרית של הכספת שלכם או הכספת אינה נפתחת מסיבה שאינכם מבינים, קראו לשרות פורץ כספות מקצועי ובעל המקצוע יפתור לכם את הבעיה בצורה הטובה ביותר. שרות איכותי ויעיל יגיע אליכם בזמן הקצר ביותר, יבחן את הכספת והמנגנונים השונים שלה ויחליט על השיטה הטובה ביותר לפריצתה בזמן הקצר ביותר ועם מינימום נזק וצורך בחלקי חילוף. רק איש מקצוע בעל רישיון מבין בסוגי המנגנונים השונים שנועלים את הכספת. לעתים לכספות מסוימות יותר ממנגנון נעילה אחד וצריך לקחת בחשבון את תחכום מערכת הנעילה ואיזו מניפולציה ניתן לעשות עליה בשביל שתיפתח, הרי מטרתה העיקרית של הכספת היא למנוע אפשרות פריצה. פורץ כספות מקצועי ידע לפרוץ כל סוג של כספת, אין דבר כזה כספת שאינה ניתנת לפריצה, בהצלחה!