איך לחסוך כסף בעזרת הסמארטפון

ידעתם שיש לכם בתיק מכשיר שיכול לעזור לכם לחסוך כסף והרבה כסף? תוך שימוש נכון במכשיר הטלפון הנייד יש לכם הזדמנות לנהל טוב יותר את השכר שלכם, לעקוב אחר הכנסות, לעקוב אחר הוצאות ולזהות נקודות תורפה שגורמות לכם לבזבז כסף באופן קבוע. קיימות היום אפליקציות שמסייעות לכם לנהל נכון את התקציב שלכם וגם למצוא הנחות וליהנות ממחירים אטרקטיביים, אנחנו מדברים כמובן על אפליקציית הלוביז שכולם מדברים עליה.

מעקב אחר שעות עבודה

כמה פעמים נעשו טעויות בחישוב השכר שלכם? כמה פעמים שכחתם להעביר כרטיס עובד בתום המשמרת או בתחילתה? ידעתם שיש אפליקציות שמזכירות לכם לעשות זאת וגם עוקבות אחר שעות העבודה שלכם ואחר השכר החודשי? כל שעליכם לעשות הוא לעדכן את האפליקציה יחד עם העברת הכרטיס בכניסה לעבודה ובסיום, אם לא העברתם את הכרטיס האפליקציה תזכיר לכם לעשות זאת. בסוף החודש קל יהיה לחשב את השכר שמגיע לכם ואת שעות העבודה בעזרת האפליקציה.

ניהול תקציב נכון

היום כל אדם עובד מתבקש לדעת לנהל נכון את עצמו מבחינה פיננסית. גם אם אתם צעירים ואנכם נדרשים בתשלום שכר דירה או תשלום שכר לימוד אין משמעות הדבר שתוכלו לוותר על ניהול נכון של הכסף שלכם. ככל שתקדימו לפתח הרגלים נכונים ולעקוב אחר הוצאות והכנסות כך תצליחו מהר יותר להגשים חלומות גדולים כמו טיולים בחו"ל, קניית רכב, קניית דירה ועוד.

בעזרת אפליקציות אפשר היום לעקוב אחר הוצאות והכנסות, לבחון היכן ומתי אתם מוציאים כסף לחינם, מודעות היא הצעד הראשון לקראת התנהלות פיננסית אחראית ונכונה יותר. אף פעם לא מוקדם להתחיל לחסוך כסף ולהתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית.

לקנות בזול

כמעט בכל רגע נתון (גם בתחילה העונה) אפשר יהיה למצוא מבצעים והנחות בחנויות, עם אפליקציות כמו הלוביז יש לכם הזדמנות למצוא את ההנחות בסביבתכם הקרובה בקלות. אפליקצית הלוביז מציגה לכם את כל ההנחות והמבצעים שלא כדאי לפספס בחנויות הקרובות אליכם. כך תוכלו גם אתם להיות הראשונים ליהנות מההנחות בחנויות ולהמשיך לקנות את הדברים שאתם אוהבים וצריכים בלי לשלם מחירים גבוהים. האפליקציה מציגה מבצעים והנחות בתחומים שונים, הלוביז מתאימה ומומלצת לכולם. אפשר וכדאי להתקין הלוביז בכל טלפון חכם.