בנקאות מודרנית חוצת דורות

ישנם אנשים אשר מקבלים לידיהם מן ההורים דירה מיושנת ומעופשת, כאלה שמקבלים מאומה וכאלה שמקבלים לידיים שלהם בגיל הרלבנטי הון רב שאותו צברו ההורים וההורים של ההורים עם היסטוריה נרחבת של רכוש יקר ערך וכספים שנמצאים להם בבנקים שונים בארץ ובחו"ל. אף אחד לא בא לשטוח טענות עד כמה ההבדלים הללו בין החיים של אדם אחד לאחר הם משמעותיים ואולי לא הוגנים, אבל כאשר מגיע סכום כסף נדיב אל הידיים של אדם הוא בהחלט צריך לדעת כיצד לנהל את הכסף הזה על מנת שהוא יניב את המקסימום האפשרי לאורכה של תקופת חיים שהיא רק הולכת וגדלה בעידן המודרני שבו כולנו חיים.

יותר פתרונות פיננסיים במקום אחד

מה עושים עם כל הכסף הזה, וודאי תשאלו את עצמכם, ובכן, בתי השקעות מסביב לעולם כולו מנסים להעניק את הפתרון הפיננסי הכי נכון שיניב את ההון הכספי הרבה ביותר לאורכה של תקופה רבת שנים, אבל בארץ הקטנה שבה אנחנו חיים עדיין אין כל נוכחות שהיא של גוף השקעות בינלאומי, מלבד sigma שמובילה את השינוי בצורה שככל הנראה תתחיל לגרום לבעלי הון רבים לתהות מחדש לגבי המסלול הנוכחי שבו מנוהלים הכספים שלהם.

מה השוני בין גוף פיננסי כמו סיגמא על פני גופים שכבר פעילים בארץ שנים רבות? מטבע הדברים כאשר מדובר בגוף פיננסי שיש לו סניפים רבים מכל העולם כולו, אזי הוא גם יכול לספק מבט הרבה יותר נרחב לגבי אפיקים חדשים של השקעות שיכולים להיות אף הם רלבנטיים עבור לקוחות שעד כה כלל לא יכלו לפעול בהם.

בנקאות חדשנית שצופה אל העתיד

אם הנושא של הגיוון הוא לא מספיק חדשני עבור בעלי הון שרוצים להשקיע את הכסף שלהם בצורה אחרת מזו המוכרת בארץ, עדיין יש לחברת  sigma עוד אספקטים חשובים בנושא ההשקעות כאשר רבים אינם שקולים כראוי את אופן ניהול הכסף שעובר מדור לדור, בעוד חברת השקעות כמו סיגמא כבר הבינה את הערך הטמון בהון שכזה ומביאה את הפתרונות הפיננסיים אל רמה אחרת של ניהול רב שנים עם מבט אל העתיד.

ניהול של כספים זה לא דבר של כאן ועשיו עם רווחים מידיים בלבד וכסף בעל נזילות גבוהה, אלא גם השקעות שהן לטווח הרחוק ומאפשרות לכל בעל הון להיות סמוך ורגוע כי בבוא העת הכסף הזה יעבור אל הצאצאים ללא כל בעיה.