תיקים לנשים מעור או מדמוי עור?

התברכנו וזכינו לחיות בתקופה שיש אין ספור דגמים של תיקים לנשים. מתיק הקלאץ ותיק הנשיאה ועד לתיק גב ותיק לערב כולם תיקים יפים מאוד ושימושיים יותר או פחות הם התפתחו מאוד בשנים האחרונות. תיקים הם מוצר שלכל אישה יש בארון, מילדות ועד הסוף, תיקים תמיד ילוו את האישה. הכל התחיל מעניין מאוד פרקטי לפני כמה אלפי שנים כאשר האישה הייתה יוצאת לציד עם הגבר ובעוד הוא היה נלחם באריה או צד צבי היא הייתה מלקטת תותי או פירות יער ושורשים, באמצעות התיק שהיא הייתה נושאת על צווארה כדי להשאיר את הידיים פנויות היא גם הייתה חופשיה עם הידיים וגם הייתה יכולה ללקט הרבה יותר אוכל. כמו שראיתם הכל התחיל כעניין פרקטי, ואם נקפוץ חזרה להיום אז הפסקנו לצוד וללקט שורשים אבל עדיין אנחנו צריכים את הידיים פנויות ומקום שבו נוכל לשים את המפתחות, הארנק את האודם (אצל נשים או כאלה שרוצים להיות נשים) וכן הלאה ולכן עדיין אנחנו צריכים תיקים לנשים ולגברים..

מאיזה לומרים עשויים תיקים לנשים?

החומרים הפופולרים ביותר של תיקים לנשים הם עור, דמוי עור, ובד. יש גם ארנקים ותיקים חריגים מקש או ניילון אבל ארנק ותיקים צריכים להיות חזקים כדי להיות פרקטיים ולכן אלו הם החומרים הפופולריים ביותר. בקיץ אנחנו רואים הרבה תיקי קש וניילון כי הם קלילים ואווריריים יותר. כשאתן קונות תיק תמיד תהיה לכן דילמה בנוגע לעור מפני שיש כמה יתרונות וחסרונות לעור אמיתי, וגם מבחינת נראות יש הבדל בין תיק מעור אמיתי לתיק מחומר דמוי עור כמו PU. בואו נבדוק את היתרונות והחסרונות.

יתרונות וחסרונות של תיקים לנשים מעור אמיתי

  1. מחיר - תיקים לנשים מעור אמיתי יקרים בהרבה מאלו שמעור דמה.
  2. תחלופה - בהיעדר חשבון בנק תפוח ושמן לא תוכלי להחליף הרבה תיקים כי זו השקעה מאוד גדולה וככה אם נגמר טרנד מסויים תתקעי עם תיק שאינו באופנה יותר.
  3. הריגה - מיד תואשמי בהריגת תנין חמוד והתעללות בעלי חיים כאשר תלכי עם תיק מעור תנין.
  4. חוזק - תיק מעור אמיתי חזק יותר מתיק דמוי עור.
  5. זמן - תיק מעור אמיתי יחזיק הרבה יותר זמן אם כי יהיה צריך לשמור עליו הרבה יותר ולהרחיק אותו עוד יותר משמש, נוזלים מסויימים וכן הלאה אבל זה גם נכון לגבי דמוי עור.
  6. יופי - יש היום המון תיקים לנשים מדמוי עור שהם מהממים אבל תמיד יהיה יתרון קל לתיק שעלה 1000 דולר גם מבחינה פיזית וגם מבחינה פסיכולוגים. ברגע ששילמתן הרבה כסף זה אוטומטי יותר יפה. כך גם קורה שמשלמים הרבה כסף על בושם שעלה 10 שקל למפעל.

אם כך ראינו קצת יתרונות וחסרונות בקנית תיקים מעור אמיתי ובגדול חשוב לזכור שהיום עם הכניסה של השוק הסיני לכל פינה בעולם ניתן למצוא תיקים מדהימים לנשים שנראים מאוד יפה ועולים ממש בזול וגם בדמוי עור יש רמות ואפשר לקנות תיקים לנשים ברמה גבוהה שהם דמוי עור וכך גם להחליף כמה תיקים בשנה ולהישאר אופנתיים.