קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

עיצוב בלונים לאיזו מטרה?

עיצוב בלונים

עיצוב בלונים לעתים נתפס כמשהו אחר לחלוטין ממה שהוא מייצג באמת. עיצוב בלונים הוא לא עוד דקורציה עבור מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר. נכון שאנחנו רגילים לראות בלונים בסוגים שונים של אירועים אם בצורה של זר או סתם בלונים המקשטים את חלל האירוע, אך עיצוב בלונים הוא משהו אחר. עיצוב בלונים הוא ממש עיצוב בפני עצמו בדיוק כמו עיצוב פנים או עיצוב אחר.

המטרה של עיצוב כזה הוא להשפיע על חלל החדר וכתוצאה מכך להשפיע על התחושות השונות של האנשים הנמצאים בחלל. מי שאחראי ועוסק בסוג כזה של עיצוב הם אמני בלונים. אמני הבלונים השונים למדו ורכשו ידע וניסיון רב בעיצוב אלמנטים שונים מבלונים בלבד וזוהי תשוקתם האמתית. עיצוב בלונים לוקח חלק בכל סוגי האירועים אך בתוכו מתחלק לכמה סוגים שונים עליהם אפרט בשורות הבאות. אם עדין לא יצא לכם להיות באירוע שכולו מעוצב בבלונים, מחכה לכם חוויה חדשה וללא ספק יוצאת דופן.

מה מעצבים מבלונים

עיצוב בלונים כפי שהתחלתי לציין, מופיע בסוגים שונים שחלקם מיועדים עבור אותה מטרה וחלקם לא. מה כבר אפשר לעצב באמצעות בלונים שעוד לא ראיתם? מיד תבינו שעיצוב בלונים אינו מסתכם בעיצוב של חיה או כובע באירוע יום הולדת. הנה הסוגים השונים בהם עיצוב בלונים בא לידי ביטוי:

  • תערוכות: ישנם מעצבים ואמני בלונים שמה שהם עושים הוא לעצב אינסטלציות מיוחדות לתערוכות. האינסטלציות יעוצבו מבלונים בלבד ותמיד ינסו להביע רעיון או מסר. לא פעם אמנים רבים עיצבו קומפוזיציות מיוחדות בהשראת קונספט מסוים עבור תערוכות ומיצגים ברחבי העולם.
  • אירועים: עיצוב בלונים לאירועים הופך פופולרי בקצב מסחרר. הכוונה בעיצוב מהסוג הזה הוא בחירת רעיון/קונספט ובהשראתו לעצב את חלל האירוע. עיצוב בלונים מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים. ניתן לעצב חלל בבלונים בהמון רעיונות שונים בהתאם לגיל ולאירוע. באירוע המיועד לילדים הקונספט יכול להיות גן חיות, כדורגל או כל דבר אחר בו מעוניין בעל השמחה. באירועי חברה הרעיון יכול להיות טלפונים סלולרים, מחשבים או כל נושא המאפיין סוגים שונים של חברות. אמן או אמנית בלונים יעצבו אלמנטים שונים בחלל באותו הרעיון.
  • סדנאות/הפעלות: ישנם אמני בלונים שכחלק מהשרות שלהם מציעים גם להעביר סדנה או הפעלה של עיצוב בלונים למתחילים אין זה משנה אם אלו ילדים או מבוגרים. הפעלה כזו בדרך כלל גורמת לגיבוש אורחי האירוע כאשר הם יוצרים יחד ומשתפים פעולה ביצירה של אלמנט חדש.

איך לבחור את אמן הבלונים

אם הרעיון של עיצוב בלונים מצא חן בעינכם ואתם מעוניינים לערוך אירוע חברה, יום הולדת או כל אירוע אחר, כל שעליכם לעשות הוא להתרשם מתיק העבודות של אמני בלונים שונים ולפנות לזה שהתחברתם אליו. אמני בלונים מקצועיים ובעלי ניסיון יוכלו לערוך עבורכם אירוע ייחודי ובלתי נשכח.