קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

מהו אירוע חינה?

חינה

על אירוע החינה ניתן לכתוב מגילות וספרים שלמים שמתעדים ומספרים על ההיסטוריה רבת השנים של האירוע המיוחד. אם מעולם לקחתם חלק באירוע חינה או שאתם מעוניינים לערוך אירוע כזה, מצפה לכם חוויה שונה ויוצאת דופן. ראשית נבין מה מייצג את אירוע החינה, מי חוגג אותו ומתי. אירוע החינה מאופיין ומשויך בעיקר לעדות יוצאי צפון אפריקה כמו אלג'יר, לוב, תוניס וכמובן מרוקו.

את אירוע החינה חוגגים טרם יום חתונתם של זוג צעיר העומד להיפרד מחיי הרווקות ולהתחיל את חייו המשותפים יחדיו. מדוע צריך אירוע כזה לפני החתונה עצמה אתם שואלים? זהו מנהג מסורתי שהתפתח במהלך השנים וכיום חוגגים אירועים נוספים בהשראת אירוע החינה. אז טקס החינה מתחיל בבוקר האירוע כאשר הכלה צועדת עם חברותיה אל המקווה שם היא נטבלת על מנת להיטהר לקראת חיי הנישואים. כבר במהלך השהייה במקווה החברות ובנות המשפחה מחלקות מטעמים מתוקים תוך כדי שירה וריקודים. כאשר הכלה חוזרת לביתה מתחיל הטקס עצמו שכולל את מריחת עיסת צמח החינה על כפות ידיהן של הנשים. את העיסה מורחים בצורה עגולה המזכירה מטבע שמסמל שפע. מטרת אירוע החינה היא לברך את הזוג לחיים פוריים, מתוקים וכמובן, מלאי שפע.

מאפייני האירוע עצמו

חינה היא אירוע שמתכננים בקפידה. ישנן חברות הפקה מיוחדות שדואגות לכל המאפיינים החשובים ביותר להם אירוע חינה זקוק על מנת להיות אותנטי. הנה כמה דוגמאות:

  • תלבושות: תלבושות לחינה הן ללא ספק אחד המאפיינים החשובים ביותר באירוע. כל מאפייני האירוע ללא יוצא דופן מציינים את עקרון השפע וכך גם התלבושות שתפורות ומעוצבות ממיטב הבדים. התלבושות כוללות כפתנים וגלביות המעוטרים בתכשיטים ואביזרים שונים המייצגים עושר ושפע. חברות הפקה מספקות תלבושות ואף מייצרות תלבושות הנתפרות ומעוצבות באופן אישי וייחודי לכל זוג. בדרך כלל, באירוע חינה הנערך על ידי חברת הפקה מקצועית מביאים תלבושות מיוחדות גם לאורחי האירוע.
  • עיצוב: כמו התלבושות המפוארות, כך גם המקום בו נערכת החינה מעוצב בהתאם. לאירוע חינה ניתן להוסיף שוק מרוקאי המלא בכל טוב, אוהלים, טלמונים ועוד אלמנטים שיהפכו את החינה לאותנטית ואמתית. החלל עצמו מקושט בתפאורה ואלמנטים מרוקאים מסורתיים או באלמנטים המאפיינים כל עדה אחרת. חלל האירוע נראה כמו חצר מלוכה או אם זה באולם מקורה אז כמו ארמון של זוג ממשפחת מלוכה.
  • אוכל: זהו אולי אחד המאפיינים הכיפיים ביותר באירוע חינה. השולחנות באירוע יהיו עמוסים מתוקים מכל טוב ויגישו מאכלים מסורתיים נוספים בשפע.
  • מוזיקה: אלמנט נוסף הוא המוזיקה. בחירת התקליטן לאירוע היא חשובה במיוחד. ישנם תקליטנים שמנגנים מוזיקה מסורתית ואותנטית ואף משלבים נגנים המנגנים על כלים באירוע עצמו. המוזיקה היא הלב של האירוע איתה מתאחדים כולם כאשר חוגגים ורוקדים יחד עם הזוג המאושר.

אירוע חלומי

אם אתם מעוניינים לחגוג אירוע חינה ייחודי ובלתי נשכח, כדאי לפנות לחברת הפקה מקצועית וותיקה שתדאג לכל פרט ופרט באירוע מתחילתו ועד סופו. עם חברה מקצועית כל מה שתדרשו לעשות להוא להתלבש, להופיע לאירוע ולחגוג עד אור הבוקר.