קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

מאפייני כספת גדולה

כספות

כאשר נדבר על כספות גדולות, חשוב מאוד להבין ולהבדיל בין כספת גדולה המשמשת בנקים וכספת גדולה לשימוש ביתי, משרדי, עסקי או תעשייתי. כספות של בנקים בעבר היו הכספות היחידות ואנשים היו שומרים שם לא רק כסף אלא גם המון סוגים של תכשיטים ומוצרים אחרים בעלי ערך כלכלי גבוה במיוחד. בשנים האחרונות נוכל למצוא כספות גדולות שאינן קשורות לכספות הגדולות של הבנק.

בבנקים השונים, הכספת היא בעצם חדר בפני עצמו בעל כמה וכמה מנגנוני הגנה משוכללים ועם דלת סורגים או פלדה עצומה שתפקידה למנוע ניסיונות פריצה שונים. כספות מיוצרות כיום בהמון גדלים וכמובן בסוגים שונים ואף מדויקים המתאימים לכל מטרה. מאוד חשוב להבין שגודלה של כספת אינו מעיד על יכולות המיגון השונות שלה ולכן טרם רכישת כספת, מומלץ מאוד ללמוד על המאפיינים השונים שלה והאם הם בכלל מתאימים לרכוש עליו תרצו להגן. בשורות הבאות אפרט על סוגי כספות שונות, על המאפיינים שלהן ומהי הדרך הבטוחה ביותר לבחירת הכספת הנכונה.

איך נבחר את הכספת

כספות הפכו למוצר פופולרי במיוחד בשנים האחרונות עבור עסקים, משרדים וארגונים שונים ובמיוחד, עבור האדם הפרטי. פריצות ממשיכות להתרחש ולאנשים רבים פשוט נמאס להיות קרבן לפריצה והחליטו לרכוש כספת טובה להגנת רכושם. הנה כמה מאפיינים מומלצים לקחת בחשבון לפני שתקנו כספת חדשה:

  • גודל: כמו שציינתי, גודל אינו מצביע על יכולת המיגון של הכספת אך הוא חשוב מאוד מסיבה שונה. חישוב גודל הכספת שלכם רלוונטי עבור כמות התכולה שתרצו לאבטח. רכישת כספת קטנה מדי לא תאפשר את מיגון הרכוש כולו. אם ידוע לכם על תכולה עתידית שאמורה גם כן להיכנס אל הכספת, קחו זאת בחשבון.
  • תקן: לכספות מסוימות ישנם תקנים. כספות בתקן הן כאלה שעברו בדיקות ומבחנים המציינים את יכולות המיגון שלהן במדויק. ישנן כספות בתקן עמידות בפני אש המתאימות להגנת ניירת וסוגים שונים של מדיה מגנטית. ישנן כספות עם תקן עמידות בפני פריצה על ידי קידוח, על ידי מכשיר המבער, ניסיון פיצוץ ועוד. חשוב לקחת בחשבון את סוג התכולה ולבחור כספת המתאימה להגנתה לא רק בפני פריצה אלא גם בפני נזקים שונים.
  • מנגנון: בחירת המנגנון חשובה בגלל שתי סיבות עיקריות. הראשונה היא איכות המנגנון או המנגנונים השונים שאמורים להגן עליה מפני פריצה. הסיבה השנייה היא הנוחות שלכם בגישה אל הכספת. אם אתם משתמשים בה על בסיס יומיומי, מומלץ שמנגנון הנעילה יהיה יעיל ונוח. מנגנוני נעילה מיוצרים בסוגים שונים כמו קוד סודי, כרטיס מגנטי, מנגנון ביומטרי(טביעת אצבע) ועוד.

רכשו כספת מקצועית ואיכותית

כספת טובה ומקצועית יכולה לסייע לכם ולהגן על הרכוש שלכם למשך שנים רבות. אם ברצונכם לישון בשקט ולהשיג שקט נפשי בשעה שאינכם נמצאים בקרבת הרכוש שלכם, פנו לחברה מקצועית ובחרו את הכספת המתאימה והטובה ביותר. רכישה זו תשתלם לאורך שנים.