קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

כספות מיועדות לצרכים שונים

כספות

כספות מיוצרות בסוגים שונים על מנת לענות על צרכים משרדיים, פרטיים, תעשייתיים ועוד. אם גם אתם זקוקים לכספת עבור הגנה על רכוש בעל ערך כלכלי או אפילו רגשי בעל חשיבות גבוהה ביותר, המאמר הבא יציג בפניכם סוגים שונים של כספות המתאימות לכל מיני ענפים. כספת, מטרתה הראשונית והעיקרית היא להגן על הרכוש הנמצא בתוכה מפני שוד, גניבה ופריצה.

ישנן כספות שמעבר להגנת התכולה מפני מקרים לא נעימים כאלו, היא גם יודעת כיצד להגן על תכולות שונות מפני נזקים בלתי צפויים שעלולים לפגוע ולהשמיד את התכולה ואסביר בהמשך. כספת לא רוכשים לפני שבודקים את המאפיינים שלה, מוודאים מהן דרישות חברות הביטוח הרי אם זו תכולה יקרה, וודאי תרצו לבטח אותה נגד גנבות וכולי. ישנן לא מעט רשתות המציעות כספות שונות למכירה יחד עם מוצרים נוספים שאינם קשורים לענף הכספות. לכספות אלו אולי יהיה מחיר הנראה כאטרקטיבי בהשוואה לכספות איכותיות אך זכרו, פעמים רבות מכשיר זול בסופו של דבר עולה לנו ביוקר. כספות כאלו אינן מבטיחות יכולות מיגון וודאיות ולא קשה לפרוץ אותן.

למידע נוסף על כספות לחצו כאן>>

סוגים שונים המוצעים בענף

בשורות הבאות אפרט על סוגי כספות שונות המוצעות למכירה בענף על ידי חברות מקצועיות. סוגי הכספות השונות יעילות עבור תחומים ותעשיות שונות:

  1. כספות משרדיות: כספות משרדיות מסייעות לכל סוגי המשרדים. בדרך כלל ישנה כמות מאוד גדולה של ניירת במשרד. ישנן כספות בתקנים מסוימים המגנות על תכולות העשויות מניירת מפני אש או מפני נזקים אחרים. ישנן כספות מיוחדות בעלות רמות מיגון להגנה על מדיה מגנטית שיכולה לכלול כוננים ניידים או כל מכשיר דיגיטלי אחר שנמצא באזור המשרד.
  2. כספות ביתיות: כספות ביתיות נועדו להגן על תכולות שונות בתוך דירות ובתים פרטיים. בכספות הביתיות יכולות להימצא כל מיני סוגים שונים של תכולות כמו מסמכים חשובים, כסף, חוזים, צ'קים וגם תכשיטים.
  3. כספות כבדות: כספות בעלות משקל רב בדרך כלל יעילות עבור מוסדות ביטחוניים כמו משטרת ישראל, משרד הביטחון וארגוני  בטחון אחרים. בכספות כבדות בדרך כלל מאבטחים כלי נשק, סמים נרקוטיים ותכולות שעלולות לסכן חיי אדם. חשוב לציין שמשקל הכספת אינו מצביע על איכותה או על יכולות המיגון שלה כך שצריך לבחור את הכספת המתאימה והטובה ביותר.
  4. כספות קיר: כספות קיר בדרך כלל מבוטנות לקיר בין אם הוא בבנייה או שהוא קיר קיים. הפלוס של כספות אלו הוא הסתרת הכספת. חשוב לזכור שעובי קיר הוא 20 ס"מ לכן גודל הכספת מוגבל.

הדרך הטובה ביותר לבחירת הכספת

אם אינכם מבינים בסוגי הכספות השונות ואינכם יודעים כיצד לוודא את המאפיינים של הכספת לה תזדקקו, כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית המתמחה בענף הכספות. חברה מקצועית המציעה למכירה סוגי כספות שונות תעניק לכם את הייעוץ המתאים וכמובן שהיא זו שתבצע את ההתקנה. להתקנת כספות ישנה חשיבות רבה התורמת למיגון התכולה ועל איכות הכספת לאורך זמן.