קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

כשאתה חושב איך להתחיל עם בחורה, על מה היא חושבת?

איך להתחיל עם בחורה יכול להיות אקט מהנה שכל רגע ממנו הופך להיות דובשנית ולעומת זאת יתכן כי בעצם רק המחשבה היא סיוט. לכן יש תמיד לנהוג בשיקול דעת תוך ידיעה שתמיד אחרי כל ה"לא" יבוא ה"כן".

תובנה זו תאפשר לכם להסיר מהדעת את המחשבות על איך להתחיל עם בחורה ולהמיר אותם למחשבות של "כבר התחלתי ומה הלאה?", מי שלוקח תפקיד מרכזי בכל ההבנה איך להתחיל עם בחורה הוא למעשה המוח שלנו, אמנם תפקידו להגן עלינו אך לפעמים הוא גם מהווה מכשול.

איך להתחיל עם בחורה ללא עכבות?

המח שלו הוא מערכת מורכבת ומיוחדת מאוד. התפקיד העיקרי אחרי מתן פקודות וחישוב ועיבוד נתונים הוא להגן עלינו, זאת הסיבה שאנו פוחדים בחושך, נזהרים מאש או מגובה רב וכדומה, בנוסף למערכת ההגנה הפיזית המח גם מגן עלינו נפשית, בדרך זו אנו נמנעים מעצב, כישלון, בדידות וכדומה. לא אחת קורה כי מערכת ההגנה כל כך טובה שברגע שאנו חושבים איך להתחיל עם בחורה מיד אנו נחסמים מנטאלית, פיזית ואף רגשית. החסימה נובעת מסיבה כל שהיא, מטרתה להגן על פגיעה נפשית בנו.

המח, הפילטר ואיך להתחיל עם בחורה

כאמור כאשר אנו חושבים איך להתחיל עם בחורה המוח שלנו נכנס לתפקיד מפתח, ראשית כל הוא מגן עלינו מפני פגיעה, פיזית או נפשית. הדבר הבא הוא למעשה השכנוע שאנו מקבלים על מנת שלא ניפגע, איך להתחיל עם בחורה רצוף קשיים ומכשולים גם כך, תארו לכם את הלחץ, המחשבה על הסירוב, הדחייה, כל אלו חוברים להם יחד עד למצב שלעיתים אין אנו כלל מתחילים עם זה. פעולה זו טבעית למדי ומושרשת בנו מימים ימימה, עלינו בסך הכול להבין ולהבחין מתאי היישום של איך להתחיל עם בחורה מצליח או כושל ולמה זה בעצם קורה. לכן בבואכם להבין איך להתחיל עם בחורה עליכם לנקות את הראש מדעות קדומות ולצאת עם מחשבה חיובית שאומרת, "כבר התחלתי ומה עכשיו", ולמעשה להתמקד בחלק החיובי ולא בחלק השלילי שכולל את הסירוב.