קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

מהי משמורת מלאה על ילדים לאחר גירושין מידע שימושי להורים

רגע לפני שאתם ממשיכים הלאה וחותמים על ההסכם או מביעים הסכמה לסעיפים אותם אנכם מבינים באופן מלא כדאי לעצור. חשוב לזכור כי הסכם הגירושין עתיד ללוות אתכם למשך שנים רבות, בכדי לשנות את ההסכם באופן חד צדדי יהיה עליכם לפנות לבית משפט, צעד הכרוך בהוצאות כספיות ובמאמצים רבים. בכדי למנוע ככל האפשר מצבים אלו עליכם להקפיד להקדיש תשומת לב מלאה לכל הסעיפים בהסכם הגירושין, לבקש הסברים על כל מושג אותו אנכם מבינים באופן מלא ולהקדיש מחשבה רבה לרצונות שלכם כיום, בעוד שנתיים וגם בעוד 5 שנים. הליך גירושין בו מעורבים ילדים והסכמים של משמורת עם הסדרי ראייה הוא הליך מורכב, שימו לב לפרטים הקטנים ואל תסכימו לתנאים בהם לא תוכלו לשאת.

תהליכי גירושין קשים לכולם, אין זה פשוט לפרק משפחה, כאשר יש בתמונה ילדים ההליך הופך קשה אף יותר. יש לכם הזדמנות להקל על התהליך תוך שימוש באנשי מקצוע מנוסים, אדיבים, הגונים ואכפתיים. מעורבות של מגשר גירושין המחויב לטובת שני בני הזוג ולטובת הילדים היא הסוד להסכם גירושין הוגן, הסכם בו תוכלו להתמיד במשך שנים רבות. חיכוכים רבים בין בני הזוג נרגמים בעקבות הסכמי גירושין לא הוגנים, בני הזוג לרוב כבר יכולים לצפות מראש במעמד חתימת ההסכם אלו סעיפים בהסכם יביאו בעתיד לחיכוכים ובעיות. גישור גירושין נכון ימנע מצבים אלו, ההסכם נחתם תוך הסכמה והבנה מלאה של שני הצדדים.

מהי משמורת מלאה?

ראשית נציין כי בית המשפט דוגל בקשר יציב של הילד עם שני הוריו, הפסקת הקשר עם אחד ההורים בפקודת בית המשפט תעלה על הפרק רק כאשר הדבר משרת את טובת הילד. משמורת מלאה היא מצב בו אחד ההורים מוגדר כהורה משמורן בעוד ההורה השני זכאי להסדרי ראייה אותם קובעים ההורים במסגרת הסכם הגירושין.

אין זה פשוט להגיע להסכמות בין ההורים הגרושים באשר לדרך הטובה ביותר לגידול ילדיהם. יחד עם זאת, ההמלצה היא להרחיק ככל האפשר את הילדים מהמחלוקות בין ההורים. עריכת הסכם גירושין נכון המשרת את טובת שני הצדדים היא המפתח ליחסים נטולי סכסוכים ושמירת טובת הילד בראש סדר העדיפויות. בעזרת גישור לגירושין תצליחו גם אתם לעשות זאת, יש אפשרות להתגרש ברוח טובה לטובת כל הצדדים.