קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

בין רצוי למצוי והחיזור שביניהם

לכל אחת מאיתנו יש את השאלה הנצחית ששואלת איך לגרום לו להתאהב בי, על השאלה הזו יש תשובות רבות שכל אחת מהן יכולה להתאים לנשים רבות ולעומת זאת עדיין כל אחת תייצר לעצמה את ההצלחה הסופית ובכך תיתן מענה לשאלה איך לגרום לו להתאהב בי, ולכן נוצרה מעין תורה לא כתובה שמשמשת לצורכי חיזור אחרי בן זוג.

לעיתים החיזור הינו אחרי מישהו שאנו רוצות בוא אולם לא אחת החיזור מתבצע שהוא כבר איתנו ואנחנו רק רוצות להבין איך לגרום לו להתאהב בי יותר. על מנת להבין זאת זריך זכור כי היסודות שלנו כבני אדם הם הצורך להתרבות מצד אחד ומצד שני השמירה על בן זוג אחד מיוחד, תאמינו או לא יש סיטואציות של זוגיות שממש לא מתקבלות או לא ניתנות להבנה אולם כל עוד אותה אחת הבינה איך לגרום לו להתאהב בי אז החיזור השיג את מטרתו אולם לא ם נפסקת פעולת החיזור מכיוון שיש בכל מערכת יחסים עליות, ירידות והחשש (הלא אותנטי כמובן) מפרידה.

החוק של ניוטון בדיוק מתאים

ניוטון גילה כי הכוח שנשקיע בזריקת כדור לקיר הינו בדיוק אותו כוח שנקבל בחזרה. אולם במערכות יחסים ובמיוחד כאשר את רוצה לדעת איך לגרום לו להתאהב בי ככל שתחזרי יותר כך יגדל הסיכוי שהגבר יהדוף אותך, ובמילה יהדוף הכוונה היא לא באמת ידחוף אותך הצידה אלא את תהפכי להיות בעניו חסרת משמעות וככל שתמשיכי יותר כך האגו שלו יעלה יותר וכן הלאה. חשוב לציין כי כאשר את יוזמת ומראה כי המושכות בידיך ואין את מחזרת אחריו בכניעה וראש רכון הרי שהעניין יהיה הפוך בדיוק, הוא יבין שאת מגלה בו עניין כי הוא מעניין ואם הוא ידחוף אותך הצידה תמיד תוכלי להראות לו שאין לך בעיה להמשיך הלאה בראש מורם.

אז מה עושים?

את רוצה לדעת איך לגרום לו להתאהב בי ומצד שני את חוששת שפעולות החיזור שלך יצרו את המצב ההפוך, על כן יש צורך להבין מהי שלמות, שלמות היא למעשה מצב שבו את מצד אחת יוזמת וגורמת לקשר להתחיל בכך שאת מחזרת אך יחד עם זאת מבינה בדיוק היכן הגבול בין עמדה מלאת ביטחון לבין עמדה כנועה, בדרך זו שאת מבינה איך לגרום לו להתאהב בי תמיד תשמרי על הראש מורם ולא תקבלי מהצד השני יחס ירוד או לא טוב. אולם מצד שני אם את חושבת איך לגרום לו להתאהב בי ואת כולך פאסיבית הרי שקל מאוד יהיה לו לרדות בך או להתנהל כאילו מגיע לו ללא גבולות. ולכן בפעם הבאה שאת יוצאת החוצה לבד או אפילו עם בן זוג תחשבי היטב עד כמה את מוכנה להיות פעילה ונוטלת לידיך את האחריות על החיזור, וזכרי שחייבים להגדיר את הגבולות ולא להתגמש איתם, אחרת המצב יהיה עגום בהמשך.