קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

הדברים החשובים ביותר במקום העבודה

מקום העבודה שלנו הוא בעצם הבית השני שלנו. אנחנו מבלים שעות ארוכות במקום שבו אנחנו עובדים, לעתים אף יותר שעות מאשר השעות שבהן אנחנו נמצאים בבית. אנחנו עושים הכול בעבודה. אוכלים, לעתים נחים ויש כאלו שגם מתקלחים, ולכן חשוב מאוד שנרגיש טוב במקום העבודה שלנו. החלק שלנו כאן הוא לא גדול. כמובן שאנחנו יכולים לעצב את המשרד שלנו לפי ראות עינינו; לתלות תמונות של הילדים, להביא מהבית את ספל הקפה האהוב ועוד.

אבל האחריות הגדולה באמת היא של המעסיקים שלנו, שצריכים לגרום לנו להרגיש טוב מאוד במקום שאנו עובדים. לשם כך, יש כמה דברים שאסור לוותר עליהם במקום שבו אנו עובדים, כמו למשל מטבח ראוי, הכולל מקרר כמובן, מיקרוגל ואפילו טוסטר, כדי שנוכל לחמם את הארוחות אותן אנו מביאים איתנו מהבית. לא בכל מקום עבודה יש חדר אוכל, אסור לשכוח.

דבר נוסף שהוא חשוב לא פחות, ואולי נמצא קצת שולי, הוא נייר צץ רץ שלעתים חשוב יותר מדברים רבים אחרים. אתם צריכים מפית? נייר צץ רץ יעזור. צריכים לנקות את השולחן? גם כאן הוא יעזור לכם להתמודד, כמו בדברים נוספים רבים. במקום לרכוש מפיות יוקרתיות שעולות הרבה כסף ונזרקות בקצב מסחרר, בעל העסק יכול לרכוש ניירות צץ רץ, שהם גם זולים יותר מהמפיות הרגילות ועושות עבודת ניקיון טובה בהרבה.

הדברים הללו עשויים לשפר את מצב הרוח שלנו, שכן נגיע לעבודה במצב רוח מרומם יותר, וכך גם התפוקה שלנו תשתפר באופן משמעותי, כך שכל הצדדים מרוויחים מהעניין. בנוסף, אם יש משהו שמפריע לכם, אל תהססו לפנות לממונים עליכם ולהגיד את אשר על לבכם.