קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

מה זה סיגמא?

בתור אדם שלא מבין כלום בנושא של השקעות ופיננסיים, שמעתי על סיגמא בפעם הראשונה לפני כשנתיים ולא כל כך ידעתי על מה מדובר. לאחר שאני כבר מכיר את החברה שנתיים, הייתי רוצה לחלוק אתכם בחוויה שלי ולספר על מה בדיוק מדובר.

למי זה מתאים?

האמת שזה מתאים לכל אחד ואני אסביר - כל אדם שיש לו סכום כסף מסוים והרצון שלו להשקיע את הכסף הזה בחכמה, חברת סיגמא בהחלט יכולה להיות הפתרון לכך. הייתה תקופה שהייתי עסוק בלהרוויח כסף ומה שנקרא "לשרוד", לכן כל הנושא של ההשקעות היה מאוד רחוק ממני ולא הייתי אפיל מוכן לשמוע על זה. אך בשלב מסוים, הגעתי לרגע שבו חסכתי סכום כסף נחמד ורציתי לעשות איתו משהו מועיל. כמה מהחברים שלי הציעו לי להקים עסק, אך פחות התחברתי לנושא ובכלל לא היה לי רעיון בראש. כמו כן, אני מאוד רחוק מלהיות יזם. חברים נוספים, הציעו לי להשקיע את הכסף בבנק ולסגור אותו בחסכון תחת אחוזים, אך לאחר שראיתי את החוזה, הבנתי שמדובר על אחוזים נמוכים מאוד, מה שפחות משך אותי.

לאחר בירורים רבים, חיפושים באינטרנט וקריאת מאמרים, הגעתי למסקנה שעליי לפנות לאנשי מקצוע שעוסקים בתחום זה ויכולים לייעץ לי מה כדאי לעשות עם הכסף. כך גיליתי על חברת סיגמא

קראתי עליהם באינטרנט, מצאתי המלצות ושאלתי כמה חבר'ה ברשתות חברתיות. הגעתי לפגישה והסברתי להם על המצב - הסברתי מה כמות הכסף שאני יכול להשקיע, מה המטרות שלי וכו'. 

בפגישה אחת, הוסבר לי בבירור מה עליי לעשות והיכן כדאי להשקיע את הכסף. החלטתי לפעול לפי ההמלצות של אנשי המקצוע והשקעתי את הכסף שלי במקומות שהציעו לי. לצערי, אני לא יכול לפרט פה על העצות שנתנו לי מבחינה אסטרטגית, אך חברת סיגמא בהחלט עזרה לה להכפיל את ההון שלי תוך שנה וחצי בלבד. 

אז כל מי שנמצא במצב כמו שלי וחסך או מתכוון לחסוך כסף בשביל השקעה, אני ממליץ לקרוא על כך מאמרים באינטרנט, להיכנס לפורומים שקשורים לנושא ולאחר מכן לפנות לאנשי מקצוע של חברת סיגמא על מנת לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה. 

אני מקווה כי מאמר זה תרם לכם. בהצלחה!