קטגוריה: בניה ונדלן

חשוב לדעת לפני שנכנסים לבית חדש (או יד שניה)

אם אתם קונים בית חדש או יד שנייה אתם חייבים להכיר את המושג בדק בית ואם לא הכרתם עד עכשיו ננסה להאיר את עיניכם. ההקבלה לביצוע בדק בית לנכס היא בדיקת רכב לפני קניה. כאשר אתם עומדים לפני רכישת רכב אתם לרוב מבצעים בדיקה לפני רכישה, הבדיקה כוללת סדרת מבחנים שבסופה מקבלים דו"ח מקיף המתאר את הרכב מכל כיוון אפשרי וחושף את כל הליקויים והבעיות שלו. עם הדוח הזה אנחנו יכולים להחל
...

הזמנת ירקות באינטרנט, קל יותר ממה שחשבתם!

שנת 2020 תיזכר לדורות, לא בגלל פיתוח או המצאה מיוחדת, לא בגלל אישיות כזו או אחרת אלא בגלל מגיפת הקורונה שהפכה אותנו לחיות בית. עובדים מהבית, מבשלים בבית וקונים - מהבית, כן! הקניות באינטרנט הפכו להיות דבר של מה בכך, אם בעבר היחסית לא רחוק היינו הולכים לחנות, לסופר או לירקן הרי שהיום בכמה לחיצות עכבר אנו מקימים הזמנה מושלמת מבלי לקום מהכיסא. הזמנת פירות וירקות באינטרנט הפכו להיות נחלת הכלל וללא ספק היום, במיוחד היום הדרך הנוחה, היעילה, החסכונית והבריאה היא לבצע הזמנת פירות וירקות באינטרנט. השאלה המרכזית שנשאלת היא עד כמה באמת ניתן לתת אמון באיכות הירקות והפירות בעת שמזמינים ללא מישוש ובדיקה אישית שאנו מורגלים אליה כל כך אז זהו שהזמנה וביצוע משלוח של ירקות או משלוח פירות באינטרנט דווקא מבטיחים שתקבלו איכות ללא פשרות, על כך בהמשך.

 

היתרונות והחסרונות של הזמנת פירות וירקות באינטרנט

כאמור החשש הגדול בעת ביצוע הזמנה באינטרנט ובמיוחד אם מדובר על ירקות או פירות הוא שאנו עלולים לקבל משהו לא טרי או לא מובחר כפי שהיה יכול להיות אם היינו מגיעים בעצמנו לירקן. הבעיה עם הזמנת פירות וירקות באינטרנט היא שמצד אחד הפכה להיות פעולה קלה ופשוטה בזכות חנויות וירטואליות המאפשרות לנו לבחור את הכמויות והמשקלים אולם לגבי המוצר עצמו אנו רואים תמונה שבוודאות נבחרה בקפידה ואף עברה עריכה. בפועל הסירו חשש מליבכם בכל הנוגע לאיכות וטריות, הרשו לי לגלות לכם סוד חנויות וירטואליות ובמיוחד חנויות של ירקות ופירות אינם בונים על "עסקה חד פעמית" הם רוצים שתחזרו ותרכשו שוב ושוב ולכן הזמנת פירות וירקות באינטרנט מחנות אינטרנטית כזאת שיש מאחוריה חנות ירקות אמיתית מבטיחה לכם שהמוצרים יהיו ללא דופי, הן מבחינת הטריות וה מבחינת האיכות. לכן החיסרון הבולט הוא ללא ספק שאתם נתונים לחסדי החנות, הםפ יבחרו עבורכם ולא אתם, אך זהו החיסרון היחידי מכיוון שהיתרונו הרבים כמו הבטחת הטריות, האיכות והזמינות אינה ניתנת להשוואה.

 

לא רק הזמנת ירקות ופירות באינטרנט…

להבדיל מחנויות אינטרנטיות אחרות המוכרות בדרך כלל מוצרים שלא בהכרח יש להם על המדף (המלאי הוא מלאי של ספקים) בחנויות של מזון ובעיקר בעת הזמנת פירות וירקות באינטרנט המלאי תמיד זמין, הוא חייב להיות זמין מכיוון שאספקת המשלוח נעשית באותו יום  (למעט מקרים בהם ביקשתם אספקה דחוייה). הירקן שמקבל את ההזמנה שלכם בורר כל פרי בקפידה על מנת שאתם תהנו ותרצו להזמין פעם נוספת. אך לא רק ירקות ופירות תוכלו למצא בחנויות אלו, לא אחת על מנת להגדיל את מניפת המוצרים הנמכרים תוכלו למצא גם מוצרים נלווים כגון שמן זית, פיצוחים, גבינות ועוד. מוצרי בוטיק אלו בדרך כלל לא יהיו כמו שהסופר השכונתי מוכר מכיוון שלא תוכל להתקיים תחרות מחירים הגונה לכן מוצרי בוטיק אלו יהיו מותקים פרטיים או מותגים בעלי איכות גבוהה בהרבה ממה שנמכר בדרך כלל. יש יתרון נוסף בביצוע הזמנת פירות וירקות באינטרנט שתמיד יש לכם למי לפנות אם משהו לא נראה לכם, הרי אתם צריכים לקבל את האיכות שאתם מצפים לה - ללא פשרות.